Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Dacia Lodgy


Popis:

Nový jednoprostorový vůz Dacia Lodgy se umí přizpůsobit vašim potřebám.
Potřebujete zvětšit přepravní kapacitu? Stačí říct… a splní všechna vaše přání. Sedadla ve druhé řadě jsou sklopná a dělená v poměru 1/3-2/3*. Navíc je lze překlopit podobně jako sedadla ve třetí řadě. Ta můžete z vozu vyjmout nebo je tam ponechat a měnit tak počet míst ze 7 až na 2.
Objem zavazadlového prostoru dosahuje u modelu Dacia Lodgy zcela bezkonkurenčních hodnot: ve dvoumístné konfiguraci je to 2 617 dm3 a i v sedmimístném uspořádání máte pro vaše zavazadla stále k dispozici prostor o objemu 207 dm3. Při nakládání a vykládání navíc jistě oceníte i praktický nízký práh zavazadlového prostoru. Napříště se již nemusíte rozhodovat mezi prostorností interiéru vozu a jeho přepravní kapacitou. S vozem Lodgy máte obojí!
Tím ovšem jeho praktičnost nekončí. Úložné prostory* o celkovém objemu 30 l jsou důmyslně rozmístěny po celé kabině vozu a při každodenním používání si oblíbíte zejména dobře přístupnou a prostornou přihrádku na palubní desce.

Stačí otevřít dveře a je vám ihned jasné, že smysl pro praktičnost vozu Dacia Lodgy rozhodně nechybí! Prostorný interiér, připravený přivítat celou rodinu, důvtipně rozmístěné odkládací prostory, které všem zpříjemní pobyt na palubě … Dacia Lodgy myslí na všechno.
7 plnohodnotných míst spolu s rekordním prostorem pro nohy a výškou pod střechu na sedadlech ve 3. řadě - model Dacia Lodgy se z pohledu obyvatelnosti interiéru stává jedničkou ve své kategorii.
O rovnoměrný teplotní komfort cestujících v prostoru celé kabiny vozu Lodgy se stará výkonné a rychlé vytápění a klimatizace.
Řidič i cestující, všichni pohodlně usazeni ve svých prostorných sedadlech, se v příjemném interiéru vozu Dacia Lodgy budou cítit jako doma…

Z pohledu spolehlivosti a odolnosti se může model Lodgy pochlubit renomovanou kvalitou značky Dacia.
Airbagy, ABS a AFU, ESC (stabilizační systém), ale také omezovač rychlosti, zadní parkovací asistent nebo úchyty ISOFIX na všech sedadlech ve 2. řadě a navíc smluvní záruka 3 roky nebo 100 000 km… pro ochranu vašich blízkých jsme udělali maximum.

Vůz Lodgy, novinka modelové řady Dacia, nabízí zcela nový multimediální systém MEDIA NAV, který zahrnuje rádio, hands-free technologii Bluetooth® pro telefonování a přehrávání hudebních souborů a navigační systém s dotykovou 7 palcovou obrazovkou (18 cm). Ovládání systému je velmi intuitivní.
Dacia Lodgy současně nabízí i druhý multimediální systém - Dacia-Plug&Radio, který se skládá z nového rádia s velkým displejem a ovládáním pod volantem, CD MP3 přehrávače, USB a Jack vstupu na čelním panelu a zahrnuje i technologii Bluetooth®.

Model Lodgy může být poháněn dieselovými nebo benzinovými motory. Dieselové motory dCi 90 a 110 získaly logo Dacia eco², které je ohodnocením nízké spotřeby paliva (méně než 5 l/100 km) a emisí CO2 (109 g/km u motoru 1.5 dCi 90 k). Nový benzinový turbomotor s přímým vstřikováním TCe 115 nabízí ty nejlepší benzinové technologie, které má skupina Renault k dispozici a které byly nedávno uvedeny i u modelů Mégane a Scénic.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Dacia LodgyDacia LodgyDacia Lodgy


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

Renault Česká republika, a.s.
IBC, Pobřežní 3
186 00 Praha 8
tel.: (+420) 222 128 305
fax: (+420) 222 325 947

800 161 220
(Česká republika)

800 606 111
(Slovenská republika)
PO – SO
8:00 – 18:00Info:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1