Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Fiat Nová Panda


Popis:

I přes skromné rozměry nás nikdy nepřestane překvapovat, protože žádné jiné auto není tak jednoduché, funkční a inovativní zároveň.

Exteriér
Ačkoliv povyrostla o několik centimetrů, které byly zapotřebí pro dosažení nejvyšších bezpečnostních standardů a zlepšení úrovně prostoru pro cestující, nadále se jedná o velmi kompaktní vůz. S délkou 365 cm, šířkou 164 cm a výškou 155 cm je nová Panda připravena pohodlně pojmout až pět osob a současně disponuje i jedním z největších zavazadlových prostorů.
Pravidelné tvary exteriéru, které zaručují efektivní a účinné využití vnitřního prostoru, byly přestylizovány do měkkých a zaoblených linií. Přední část nového modelu vyjadřující silnou osobnost, charakterizuje mírně konvexní kapota navazující na elegantní horizontální masku chladiče a nové zaoblené přední světlomety se zvýrazněnými oddělenými světly denního svícení. Boční silueta byla přepracována prostřednictvím reinterpretace mnoha příznačných a charakteristických prvků druhé generace Fiatu Panda, jakými jsou třetí boční okno, nyní s oblými rohy v harmonii s jemnějšími tvary karoserie.

Interiér
Design nové Pandy je inspirován nejmodernějšími trendy. Vychází z konceptu, že každý uživatel má své vlastní potřeby, vlastní životní styl, vztah k věcem a vlastní představu o jejich rozmístění v prostoru.
Výsledkem je prostorný, funkční (14 úložných schránek) a pohodlný prostor pro cestující, který snese srovnání s vozy vyšší kategorie.
Nový přístrojový panel je koncipován jako praktická multifunkční mušle obsahující velkou úložnou kapsu před spolujezdcem podobně jako první generace Pandy. Tato mušle je zahalena do hladkého, barevného rámu, který graficky spojuje volant, rádio a hlavní ovládací prvky, prostor výdechů ventilace i airbag spolujezdce.

Flexibilita a komfort
Je dobře známo, že flexibilita byla vždy jednou ze silných stránek Fiatu Panda, o čemž svědčí i dělená a posuvná zadní sedadla nebo opěradlo sedadla spolujezdce, které může být sklopeno do podoby stolku. Tyto vymoženosti, které jsou v daném segmentu zcela výjimečné a exkluzivní, doplňuje téměř zcela rovná plocha zavazadlového prostoru, která dovoluje využití prakticky celé délky včetně prostoru pro cestující.
Objem zavazadlového prostoru dosahuje 225 litrů v případě pevných zadních sedadel a 260 litrů u posuvných zadních sedadel umístěných v krajní přední pozici. Délka ložné plochy se tím navíc prodlouží o 16 centimetrů. Pokud jsou zadní sedadla sklopena, objem prostoru pro zavazadla dosahuje až 870 litrů.
Nová Panda je překvapivě velké auto.

 Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Nová PandaNová PandaNová PandaNová Panda


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

FIAT ČR spol. s r.o.

Karolinská 650/1
Praha 8, 186 00

IČO: 40613275

Telefon: +420 224 806 111
Fax: +420 224 806 207

E-mail: fiat@fiat.czInfo:
dnes je: 22.06.2024
svátek má: Pavla
IP: 3.236.116.27
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1