Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Jeep Patriot


Popis:

Patriot je robustní vůz evokující klíčové atributy značky – terénní schopnosti, jedinečnost, svobodu a dobrodružství.

Jeep Patriot je zkonstruován pro maximální objem nákladového prostoru, jízdu po silnicích se špatným povrchem a značnou užitnou hodnotu.

Geny se nezapřou. Patriot ukazuje svoji hrdost na tradice značky Jeep® svojí maskou chladiče se sedmi svislými štěrbinami, kruhovými světlomety a hranatými blatníky. Patriot Limited na sebe přitahuje pozornost atraktivními doplňky, kterými jsou například stříbrnou barvou zvýrazněné střešní ližiny a mlhové světlomety. Na přání je přitom možné automobil vybavit elektricky ovládaným střešním oknem s dotykovým ovládáním.

Interiér vozu Patriot je praktický, přizpůsobivý a plný nejrůznějších příjemných překvapení. Na přání nabízený kůží čalouněný interiér (Patriot Limited) disponuje vyhřívanými sedadly, která vás zahřejí i ve velmi chladných dnech. Jistě vítaná je také možnost samostatného sklopení asymetricky dělených zadních sedadel. Sedadla se do roviny sklápějí velmi snadno pouhým zatažením za páčky umístěné na jejich vnějších okrajích. Samozřejmostí pro všechny modely je vyhřívání zadního skla.

Provedení Limited je vzrušujícím ztělesněním síly typické pro vozy Jeep©. Je poháněno zážehovým čtyřválcem 2,4L, který je spojen s pětistupňovou převodovkou. Také provedení Sport se může pochlubit bohatou výbavou, stejně tak jako nezávislým zavěšením všech kol, stabilizačním systémem ESP, vícestupňovými airbagy, hlavovými airbagy a impobilizérem Sentry Key©.

Základním motorem vozu Patriot je zážehový čtyřválec 2,4L disponující moderní technikou, výkonem 170 k při 6000 min-1 a točivým momentem 220 Nm při 4500 min-1. Elektronicky ovládané proměnné časování zajišťuje vysoký výkon při nízké spotřebě paliva. Záleží jen na tom, co v daném okamžiku potřebujete.

K dispozici je také vznětový motor 2,0L CRD s šestnáctiventilovou technikou, výkonem 140 k při 4000 min-1 a točivým momentem 310 N.m mezi 1750 a 2500 min-1. Pro optimální využití výkonového potenciálu při současně nízké spotřebě paliva je použita šestistupňová manuální převodovka.

Vysokou úroveň ochrany posádky zabezpečují standardně dodávané vícestupňové čelní airbagy*, stejně tak jako boční airbagy umístěné v bočnicích sedadel. Samozřejmostí jsou také hlavové airbagy, jejichž účelem je ochrana posádky nejen při nárazech z boku, ale zejména také v případě převrácení vozu.

 Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Jeep PatriotJeep PatriotJeep PatriotJeep Patriot


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

DaimlerChrysler Automotive Bohemia s. r. o.
Daimlerova 2296/2
149 95
Praha 4 - Chodov

Telefon: 271 077 330, 271 077 335
Fax: 271 077 332Info:
dnes je: 14.07.2024
svátek má: Karolína
IP: 44.192.94.177
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1