Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Lancia Delta


Popis:

Nová výzva, nový styl – Lancia Delta.

ORIGINÁLNÍ TVARY


Design exteriéru je odrazem originální a inovativní interpretace hodnot značky Lancia: Delta je vytvořena proto, aby ohromovala a fascinovala. Přední část Delty je energická a impozantní, s elegantní maskou chladiče a tradičním emblémem značky. Světlomety mají dynamický, agresivní výraz a využívají inteligentní denní světla s LED technologií, Tenký pás bílého světla podtrhuje technologický a sportovní vzhled vozu.

Při bočním pohledu Delta nejlépe vyzařuje svoji dynamiku. Při pohledu zezadu lze v každém detailu vysledovat výjimečnou originalitu a pro značku typické silné stránky. Na výběr je 12 jednobarevných laků a 10 laků B-colore.

Delta nabízí velký výběr slitinových ráfků, ze kterých si vybere opravdu každý – elegantní, komfortní, dynamické i sportovní.

PRAKTIČNOST

V nabídce jsou tři úrovně výbav – Argento, Oro, Platino a 4 typy interiéru – technický textil, kůže v kombinaci s Alcantarou®, kůže Poltrona Frau® a kůže v kombinaci s Alcantarou® Starlite. Delta je jediným vozem ve svém segmentu, u kterého je možné nastavit sklon zadních sedadel a zároveň jimi posouvat v podélném směru, což umožňuje cestovat uvolněně s velkým prostorem pro nohy a nesrovnatelným komfortem. Na hlavových opěrkách je vyraženo logo Lancia s trojrozměrným vzhledem. Delta je jediným vozem ve své kategorii, který má tento prvek standardně ve všech verzích.

Středová konzole, volant, klimatizace a ovladače infotelematiky přebírají stejné barvy a materiály, které dominují palubní desce a podtrhují její funkční důležitost. Velmi charakteristický volant Delty je moderní interpretací čtyřpaprskového ráfku, zatímco stejná forma je použita i u hlavice řadicí páky. Veškeré ovladače jsou zdobeny chromem, od klimatizace a rádia po kliky dveří a tlačítka na palubní desce. Příjemný dojem je podpořen kvalitním bočním čalouněním, které vytváří naprosto unikátní dojem.

Motory a převodovky

Všechny motory dostupné pro novou Lancii Deltu jsou vybaveny pokročilou technologií.

Všechny jsou přeplňované a spojené se 6-stupňovými převodovkami.

Zahrnují manuální, robotickou Six-Tronic a automatickou převodovku, z nichž většina je představena v modelu skupiny FIAT GROUP vůbec poprvé a tím hrají velmi důležitou roli na poli technologické inovace.

Paleta motorů Delty je komplexní, s širokou možností výběru objemů a výkonů a může uspokojit potřeby jak zákazníků hledajících nízké provozní náklady, tak těch hledajích sportovnost a styl.

Všechny motory v Deltě, jak benzinové, tak naftové, nabízejí vynikající výkony spolu s úsporností a skvělou úrovní řidičské radosti z jízdy za všech podmínek.

Palivová nádrž má pro všechny motory objem 57 litrů.

Pro uvedení na trh budou k dispozici následující motory:

1,4 TurboJet 120 k
1,4 TurboJet 150 k
1,6 MultiJet 120 k
2.0 Multijet 165 k

Do konce roku bude řada naftových motorů bude rozšířena ještě o:
1.9 Twinturbo Multijet 190 k

Všechny DIESELOVÉ motory plní emisní normy Euro5 a mají standardně filtr pevných částic.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Lancia DeltaLancia DeltaLancia Delta


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

FIAT ČR spol s r.o.
Brand & Commercial Lancia
Karolinská 650/1
186 00 Praha 8
Tel.: 224 806 111
e-mail: lancia@lancia.czInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1