Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Land Rover Range Rover


Popis:


Nejkomplexnější luxusní vůz s pohonem všech kol na světě – vlajková loď značky Land Rover.
V nabídce s novým dieselovým motorem V8 s dvojitým turbodmychadlem, přeplňovaným nebo atmosférickým benzínovým motorem V8 a šestistupňovou automatickou převodovkou se systémem Command Shift ve standardní výbavě.
Nový stylový interiér s vylepšenou ergonomikou, úložným prostorem a klimatizací, vylepšené bezpečnostní systémy a nabídka chlazených předních sedadel.
Systém Terrain Response™, který optimalizuje nastavení převodovky, škrtící klapky, pneumatického zavěšení a kontroly trakce tak, aby co nejlépe odpovídalo jízdnímu povrchu – od asfaltu, přes písek či sní, až po balvany a vyjeté koleje.
Barevný dotekový displej sloužící k obsluze satelitní navigace, systému integrace mobilního telefonu Bluetooth™, zábavního systému pro cestující na zadních sedadlech a informačního systému 4x4, nachází-li se ve výbavě vozu.

Na celém světě je kultivovaný vzhled Range Rover dobře znám a respektován. Impozantní silueta má nepřekonanou úroveň a charakter. Prvky designu nejnovějšího vozidla zahrnují nové nárazníky, mřížku, světlomety a větrací otvory, zatímco typické dělené zadní dveře poskytují rychlý a praktický přístup do zadní části vozu.

Nový design interiéru ještě více zvýrazňuje charakteristický klid a luxus, který prostorná a vzdušná kabina nabízí. Součástí standardní výbavy všech modelů jsou kožená sedadla s pamětí nastavení sedadla řidiče. Vybrané modely je možné na přání vybavit doplňkovým systémem chlazení předních sedadel. Kabina prošla řadou ergonomických úprav – volič jízdních režimů se posunul blíže k řidiči, elektrická parkovací brzda vytváří více prostoru kolem středové konzole a ovládací prvky systémů kontrolovaného sjíždění svahů, pneumatického zavěšení, Terrain Response™ a převodovky byly s ohledem na zvýšení pohodlí řidiče seskupeny dohromady. Řešení úložných prostor doznalo rovněž zlepšení. Současná kapacita úložných prostor uvnitř kabiny vozu, včetně nové příruční schránky, je o 6 litrů větší. Charakteristická vyvýšená pozice sedadla řidiče, která řidiči dodává pocitu nesrovnatelné kontroly a lehkosti, zůstala zachována.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Land Rover Range RoverLand Rover Range Rover


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

A.M.T. Group a.s., Praha 9

Adresa
Kolbenova 37
19000  Praha 9

prodej vozů Land Rover
Tel.:  255 719 111
Fax:  255 719 999
Email: prodej@land-rover.cz

servis vozů Land Rover
Tel.:  255 719 301
Fax:  255 719 999
Email: servis@land-rover.cz

www:   http://www.land-rover.cz

Provozní doba
Po-Pá: 7:00 - 20:00 So: 9:00 - 12:00Info:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1