Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Mazda CX-7


Popis:

Crossover SUV Mazda CX-7: kde hranice splývají
Mazda CX-7 svým kompaktním a hbitým exteriérem a současně prostorným interiérem s možností flexibilního uspořádání sedadel pro až pět cestujících spojuje eleganci sportovního vozu s praktičností vozu kategorie SUV.

Tento sportovní crossover SUV nad ostatními nevyniká pouze vysokou polohou sezení a skvělou viditelností. Atletický design neomylně prozrazuje značku Mazda a díky jemným křivkám a chytrým funkcím by tomuto luxusnímu jízdnímu prostředí nikdo nehádal příslušnost do třídy crossover SUV.

Ať již uháníte po dálnici nebo kličkujete rušnými ulicemi města, pokročilé bezpečnostní technologie crossover SUV Mazdy CX-7 jsou vždy o krok před všemi riziky. Vy se můžete uvolnit a užívat si působivý výkon a sympatické ekologické parametry vznětového motoru 2,2 MZR-CD.

Užijte si jízdu bez kompromisů a usedněte za volant Mazdy CX-7.

Díky proporcím třídy SUV a nízkému a dravému výrazu si nikdo nesplete siluetu tohoto vozu.

Díky atletickým konturám Mazdy CX-7 - od ostře skloněného čelního skla až po nově navržená hliníková kola - tento vůz v provozu zanechává výrazný dojem.

Vedle krásy propracovaných předních mlhových světlometů* a výběru sedmi strhujících laků karosérie byly u všech designových prvků pečlivě zváženy také praktické aspekty. Pětibodová mřížka chladiče byla rozšířena pro lepší chlazení nového vznětového motoru 2,2 MZR-CD, zadní střešní spoiler zase byl navržen s ohledem na lepší aerodynamiku.

Důraz na detaily pokračuje i uvnitř. Interiér Mazdy CX-7 je k dispozici v jemných černých či pískových tónech* a kombinuje měkké látky - například na polstrovaných opěrkách rukou - s moderními tvary, jako třeba u jemných linií přístrojové desky s dvojitou stříškou. A volant ve stylu sportovních vozů s integrovanými přepínači vám umožní plnou kontrolu nad všemi funkcemi.

Mazda CX-7 kombinuje plynulé a lineární ovládání s nabídkou motorů s nízkými emisemi a poskytuje tak zábavné a strhující svezení.

Když sedíte za volantem, je těžké uvěřit, že jste ve voze s proporcemi SUV - dynamický charakter Mazdy CX-7 přispívá k lehkému průjezdu každé zatáčky.

Použití systému pohonu všech kol (AWD) s funkcí Active Torque Split umožňuje přizpůsobení každým jízdním podmínkám a dodávku přesně té správné míry točivého momentu v každý okamžik s přenosem výkonu na zadní kola, pokud je potřeba více trakce. Tuhé zavěšení kol a přesné řízení s posilovačem vždy při řazení vyšších rychlostí pevně sedí na vozovce.

Pak zde máme působivou nabídku motorů. Nový 2,2litrový vznětový přeplňovaný motor MZR-CD s technologií common-rail s maximálním točivým momentem 400 Nm je zárukou rychlého startu. Navíc splňuje přísné emisní limity EURO V díky inovativnímu systému Selective Catalytic Reduction (SCR), který mění oxidy dusíku ve výfukových plynech na neškodný dusík a vodu.

Sportovní 2,3litrový zážehový přeplňovaný motor s přímým vstřikováním (DISI) s 6stupňovou manuální převodovkou nabízí působivý výkon 260 koní při 5500 ot./min.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Mazda CX-7Mazda CX-7Mazda CX-7


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Mazda ČR
P.O.Box 51
225 51 Praha 025

800 900 994

info@mazda.czInfo:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1