Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Mercedes Benz Třída GLK


Popis:

Perfektně reagující, s ohromující silou: šestiválcové modely vozů třídy GLK je radost řídit kdekoli a kdykoli, na silnici i mimo ni. Model GLK 280 poskytuje výkon 170 kW (231 k), zatímco model GLK 350 má jmenovitý výkon 200 kW (272 k). Spousta síly, která se pojí s výdrží.

Chcete jezdit nezvykle úsporně? Model GLK 320 CDI tyto nároky splní. Šestiválcový vznětový motor s technologií common rail poskytuje výkon 165 kW (224 k) a točivý moment 540 Nm. Z 0 na 100 km/h zrychlí za 7,5 sekundy. A od dubna 2009 bude k dispozici zvlášť úsporný model GLK 220 CDI BlueEFFICIENCY s motorem o výkonu 125 kW (170 k).

Standardní samočinná sedmistupňová převodovka 7G-TRONIC umožňuje neustále udržovat optimální otáčky motoru díky ideálnímu odstupňování všech rychlostních stupňů. Díky tomu se model GLK vyznačuje dokonale hladkým chodem a tak je řazení téměř nepostřehnutelné. Tato inovativní technologie od společnosti Mercedes-Benz dokonce umožňuje při podřazování některé převodové stupně přeskočit. Můžete rychle akcelerovat a více si tak jízdu užít. Ale nejen to: spontánní reakce motoru a zvýšený akcelerační potenciál zlepšují také jízdní komfort.

Nová pohonná jednotka 4MATIC ve vozech třídy GLK patří mezi zvlášť účinné systémy s pohonem všech čtyř kol od společnosti Mercedes-Benz. Základní rozdělení točivého momentu je 45 % na přední nápravu a 55 % na zadní nápravu. Tento systém aktivně spolupracuje se stabilizačním systémem ESP®, systémem kontroly prokluzu při zrychlení a s elektronickou regulací trakce 4ETS. Je tak umožněno vynikající ovládání vozu bez nejmenší námahy – a to v nejrůznějších podmínkách. Systém pohonu všech kol optimálně rozděluje hnací sílu na jednotlivá kola čímž znatelně zvyšuje celkovou trakci.

Paket AGILITY CONTROL zahrnuje celou řadu technických řešení, která optimalizují dynamiku ovládání vozu třídy GLK. Systém zajišťuje ještě větší požitek z jízdy díky samočinnému přizpůsobení tuhosti odpružení vozu podle převládajícího stavu vozovky. Řízení a řazení AGILITY CONTROL činí z vozu třídy GLK skutečného „mistra všech řemesel“, který vás nabádá ke sportovním vyjížďkám.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Mercedes Benz GLKMercedes Benz GLKMercedes Benz GLK


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

DaimlerChrysler
Automotive Bohemia s.r.o.
Daimlerova 2
149 00 Praha 4 - Chodov

Tel.: 271 077 111

e-mail: kontakt@daimlerchrysler.czInfo:
dnes je: 14.07.2024
svátek má: Karolína
IP: 44.192.94.177
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1