Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Mitsubishi ASX


Popis:

Ve světě plném života a zázraků, jako je ten náš, čekají za každým rohem nové nápady. Jedinou věcí, která naplňuje více než hledání těchto nových zážitků, je, když je můžeme sdílet s těmi, které milujeme.

Model ASX je přesně šitý na míru Vašemu životu – má nový dynamický styl a pyšní se ekologickými technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Díky svým pokročilým schopnostem zhuštěným přesně do té správné velikosti je dokonalým vozem, který Vás vezme všude, kam potřebujete.

Až si sednete za volant, zjistíte, že i přes svůj aerodynamický tvar Vám Mitsubishi ASX poskytuje překvapivě vyvýšenou polohu sedadla. V kombinaci se zešikmeným tvarem kapoty poskytuje lepší výhled na silnici, aby manévrování s vozem bylo snazší a bezpečnost vyšší. Zvýšený posed také umožňuje snadnější nastupování a vystupování. Díky ASX se pro Vás stanou i dlouhé jízdy pohodlnější.

Nový crossover ASX představuje ostřejší alternativu osobního vozidla, které je v souladu se sportovním dědictvím značky Mitsubishi Motors a jejími dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje pohonu 4x4.

Exteriér

Přední maska Mitsubishi ASX ve tvaru proudové stíhačky dává jasně najevo příbuznost s modely Lancer a Outlander. Jemné doladění sklonu mřížky chadiče, umístění a tvar předních světlometů napomohly k ještě výraznějšímu podtrhnutí rysů proudové stíhačky, která dokonale odpovídá rozměrům a postoji ASX. Plynule se svažující masivní přední kapota se dvěma prolisy splňuje 2 cíle, kterými jsou jednak vyšší bezpečnost chodců a lepší viditelnost z místa řidiče, jež přispívá k vynikajícím manévrovacím schopnostem v městském provozu. V případě zadní části vozidla bylo cílem snížit a rozšířit siluetu Mitsubishi ASX, což nejenže podtrhuje jeho dynamický vzhled, ale má také pozitivní vliv na jízdní vlastnosti.

Interiér

Koncept ostré sportovní elegance pokračuje i v interiéru, kde je nejvyšší důraz kladen na tvar, úpravu a kvalitu materiálů. Interiér crossoveru ASX zkrášluje zapustěný přístrojový panel společný s modelem Outlander inspirovaný tubusy motocyklů, měkké obložení středové části přístrojové desky, na které plynule navazuje obložení dveří, nebo důmyslně použité chromové akcenty po obou stranách střední části přístrojové desky a podél výplní dveří. Velký důraz byl kladen zejména na prostor pro cestující na zadních sedadlech a všechny věci, které si bude chtít vzít s sebou. Díky shodném rozvoru s modelem Outlander je Mitsubishi ASX prostorným společníkem, jenž Vás navíc ohromí i potěšením z jízdy, které je mu tolik vlastní.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Mitsubishi ASXMitsubishi ASXMitsubishi ASXMitsubishi ASX


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

M Motors CZ, s.r.o.
Na Chodovci 2457/1
141 00 Praha 4

tel.: +420 267 286 111
fax: +420 272 761 122

Zákaznické centrum: 800 808 808

email: info@mitsubishi-motors.czInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1