Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Renault Latitude


Popis:

Na palubě vozu Renault Latitude cestujete první třídou. Svůj impozantní vzhled a vytříbené způsoby vystavuje Latitude na odiv z vnějšku i uvnitř vozu. Ušlechtilá přední maska, splývavé a elegantní linie a široké boky vyjadřující sílu jejích motorů...

Latitude nezapře příslušnost k vozům vyšší třídy. Zadní LED světla jsou prvním náznakem vyspělých technologií, které řidič a cestující najdou i v prostorném interiéru vyhrazeném pouze jejich pohodlí a jízdnímu potěšení. Víc než jen kabina vozu… čeká na ně skutečný „společenský salón“. Prostor, ve kterém se špičkové materiály snoubí s nejmodernějšími inovacemi a výsledkem je zcela výjimečný komfort.   

Čas strávený ve vašem voze může být i čas, který budete mít jen sami pro sebe… chvíle uvolnění, ve kterých zapomenete na každodenní stres a povinnosti. Renault Latitude využívá svých unikátních schopností a funkcí, aby vám zajistil maximální pohodlí a příjemné pocity. Sedadlo řidiče lze nastavit různými způsoby a komfort sezení je tak optimální. Vzduchový polštář vybavený naprosto tichým pneumatickým systémem vám podle zvoleného režimu a stupně intenzity masíruje záda. Renault Latitude také nabízí inovační systém řízení kvality vzduchu v kabině.

Snímač znečištění zamezí v případě potřeby přístupu vnějšího vzduchu do kabiny vozu a kombinovaný pylový a aktivní uhlíkový filtr zachycuje nežádoucí částice. Součástí systému je také dvourežimový ionizátor Samsung Super Plasma®, který čistí a osvěžuje vzduch v kabině, a další milou pozorností je jemný vonný osvěžovač. A nakonec ještě třízónová klimatizace, která každému z cestujících umožňuje nastavit si individuální teplotní komfort. V Renault Latitude se luxus a uvolnění spojí v jedno.

S inteligentními inovacemi se řízení vozu stává jednodušší. Renault Latitude je proto vybaven navigačním systémem Carminat TomTom®, který se vyznačuje výkonností, jednoduchostí a snadnou aktualizací, a jeho ovládání pomocí joystick ovladače je přirozené a intuitivní.  Hands-free karta Renault ovládá odemykání a zamykání vozu a nastartování motoru, aniž by bylo nutné vyjmout ji z kapsy nebo kabelky, a technologie Bluetooth® vám umožní bezpečně vyřizovat vaše telefonní hovory.

Také manévrování s vozem je velmi snadné - zadní kamera zobrazuje na barevné obrazovce překážky kolem vozu a parkovací brzda se sepne automaticky, jakmile vypnete motor.  Na palubě vozu Latitude slouží vyspělé technologie vašemu potěšení a komfortu, jako například audio systém Bose® premium s věrnou a vysoce kvalitní zvukovou reprodukcí. Užitečné technologie, zvuk a image: ve voze Renault Latitude cestujete první třídou.

Některé motory se spokojí s tím, že řidiči poskytnou skvělé výkony. Motor  V6 přidává i noblesu. Je pružný, výkonný a tichý, velkorysý točivý moment je k dispozici v širokém rozmezí již od  nízkých otáček. Umožňuje plně využít skvělé vedení stopy vozu Latitude a garantuje skutečný komfort řízení a jízdy.

Na pružnosti řízení se významně podílí také převodovka CVT Xtronic s kontinuálním převodem točivého momentu, s kterou je řazení převodových stupňů hladké, bez rázů a přerušení zátahu motoru. V porovnání s klasickou automatickou převodovkou navíc dochází u této technologie ke snížení spotřeby paliva. Opravdový luxus nemusí být nedosažitelný!Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Renault LatitudeRenault LatitudeRenault Latitude


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Renault Česká republika, a.s.
IBC, Pobřežní 3
186 00 Praha 8
tel.: (+420) 222 128 305
fax: (+420) 222 325 947

Renault Leasing CZ, s.r.o.
Radlická 14/3201
150 00 Praha 5
tel.: (+420) 2570 91 449
fax: (+420) 2570 91 450
e-mail: renault.leasing@cac.cz

Renault Assistance
tel.: (+420) 800 272 272

Renault Trucks
Křižíkova 237/36
186 00 Praha 8
tel.: (+420) 225 10 25 10
http://www.renault-trucks.czInfo:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1