Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volvo S 60


Popis:

U VOLVA S60 PRO MODELOVÝ ROK 2007 DOCHÁZÍ KE ZMĚNÁM V CELÉ ŘADĚ OBLASTÍ. MODEL S60 JE VYBAVEN NOVÝM SPORTOVNĚJŠÍM PODVOZKEM A NOVÝMI PRVKY PRO ZVÝŠENÍ BEZPEČNOSTI.

NOVÉ BARVY A SPOJLERY

Volvo S60 je nyní k dispozici se třemi novými barvami: Electric Silver, Orinoco Blue
a Maple Red.

Volvo S60 je vybaveno novým předním spojlerem a volitelně také spojlerem na víku zavazadlového prostoru. Spodní část předního spojleru byla upravena tak, aby vozidlu dodávala sportovnější vzhled. Oba spojlery jsou plně lakovány v barvě karosérie.

Volvo S60 získalo zcela novou mřížku chladiče, která dobře ladí s novým znakem značky. Změny se dotkly také diagonálního profilu, který nyní ještě více zdůrazňuje nový znak a dobře známé logo ”iron mark” značky Volvo.

KOLA

Nový znak Volvo si našel své místo také ve středu kol z lehkých slitin. Nabídka byla rozšířena o tři nové typy kol z lehkých slitin. Kola byla rovněž upravena tak, aby byla vhodná i pro modely T5 s většími brzdovými kotouči.

MOLA – NOVÉ KOŽENÉ ČALOUNĚNÍ PRO VOLVO S60


Imola – klade důraz na kontrastní švy a lemy, které zvýrazňují sportovní image modelu. Čalounění Imola je k dispozici ve dvou barevných kombinacích – Off-Black/Arena a Oak/Arena – které vytvářejí sportovní kontrast a jsou doplněny novými vinylovými panely dveří a novou loketní opěrkou. V obou případech jsou povrchy v barvách Off-Black a Oak provedeny v Tayské kůži. Povrchy v barvě Arena jsou v hladké kůži.

OBLOŽENÍ PANELŮ MŘÍŽKOVANÝM HLINÍKEM

Obložení je vyrobeno z materiálu připomínající hliník, který zvýrazňuje sportovního ducha vozu. Mřížkovaný hliník je v interiéru použit na následujících místech: na všech dveřích, na přihrádce před spolujezdcem, kolem středové konzoly, na kulise řadící páky a na posuvném krytu odkládajícího prostoru uprostřed středového tunelu.


STANDARDNĚ NABÍZENÉ HLINÍKOVÉ PRVKY

Hliníkové prvky na ramenech volantu, na páčkách pod volantem a na ovládačích výdechů větracího systému zvyšují celkovou sportovní image.

SPORTOVNÍ VOLANT

Nový volitelný sportovní volant
je mimořádně komfortní a umožňuje přesné a pohodlné držení. Vnitřní část věnce volantu je potažena perforovanou kůží, která posiluje sportovní dojem. Na volantu se navíc nacházejí hliníkové prvky, které ladí s obložením panelů a s dalšími detaily v interiéru.

NOVÉ PŘÍSTROJE

Nové volitelné přístroje inspirované chronografem vytvářejí skutečně sportovní dojem.


NOVÉ DOPLŇKY

Některé dříve představené příslušenství je nyní k dispozici jako volitelná výbava, která může být objednána při koupi vozidla. Mezi ně patří hlavice řadící páky Space Ball, manžeta řadící páky a kůží potažená páka ruční brzdy (které byly mírně upraveny a vybaveny vložkami z perforované kůže). Odolné sportovní koberce pro Volvo S60 mají nyní stříbrné drážky, které vytvářejí působivý reflexní efekt. Koberce jsou k dispozici v barvách Oak a Off-Black. Poznámka: tyto koberce nejsou k dispozici pro modely R.

 Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volvo S60Volvo S60Volvo S60Volvo S60


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Volvo Auto Czech, s.r.o.
Generální import osobních vozů Volvo
V Oblouku 731
252 43 Průhonice
tel: +420 296 787 111
email: recepce@volvocars.com


Komunikační centrum Volvo
V Oblouku 731
252 43 Průhonice
tel: 800 1 VOLVO (numericky +420 800 186 586)
email: czinfo@volvocars.com


Volvo Asistent
– při registraci vozu do 31.12.2005
tel: +420 272 101 060

 
–při registraci vozu po 1.1.2006 nebo prodloužená asistence
tel: +420 844 844 814Info:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1