Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Audi Q3


Popis:

Design modelu Audi Q3 se možná inspiroval terénním vozem, nikoho však nenechá na pochybách, že se jedná o městský automobil. Atleticky tvarovaná silueta se střechou ve stylu kupé naznačuje sportovní výkon. Charakterizuje jej silná, mohutná karoserie, jednodílná mřížka chladiče Audi Singleframe a nízko položené sací otvory.


Sportovní a pokrokový
Přední části dominuje jednodílná mřížka chladiče; její tvar rozšiřuje dynamická křivka kapoty. Přední světlomety ve tvaru klínu se dodávají v xenonovém provedení plus ve verzi se světelnými diodami pro denní svícení. Velké sací otvory naznačují potenciál motoru.

Dynamický styl
Atleticky tvarovaná silueta s plochým zadním oknem ukazuje na městsky laděnou sportovnost. Linie ve stylu tornáda utváří boční část pod okny a umožňuje tak živou souhrou světla a stínu. Dynamická linie automobil odlišuje i v oblasti bočních prahů. Okraje blatníků jsou mohutně tvarované a zvýrazňují robustní charakter vozu Audi Q3.

Nápadná záď
Audi Q3 nezapře původ v modelové řadě Q. Celovýklopná záď vizuálně zvýrazňuje šířku vozu a umožňuje mimořádně snadné nakládání zavazadlového prostoru. Audi Q3 měří 4,39 metru na délku, 1,83 metru na šířku a 1,60 metru na výšku včetně střešních podélníků.

Interiér vozu Audi Q3Prostor, abyste se mohli projevit
Prostorný interiér vozu Audi Q3 harmonicky navazuje na dynamickou linii exteriéru. Tzv. wrap-around, linie známá z vyšších modelových řad značky Audi, obklopuje řidiče a spolujezdce.

Působivé a individuální
Vnitřní obložení na přání včetně materiálu z pórovitého modřínu a nových trojrozměrných hliníkových průduchů s dodatečnou drátěnou mřížkou obohacují automobil o vybrané rysy. Prostředí zvýrazňuje volitelný balíček osvětlení interiéru světelnými diodami. Charakteristický tříramenný kožený volant na přání v novém, pro řadu Q typickém provedení zajišťuje pohodlné uchopení, stejně jako kožená hlavice řadicí páky, respektive voliče automatické převodovky.

Inspirovaná ergonomie
Ovládací prvky vozu Audi Q3 a jeho výbava jsou logicky uspořádané a intuitivní. Přístroje jsou i při zběžném pohledu bezpečně čitelné; sedadla poskytují mimořádnou oporu a pohodlí. Na přístrojové desce se nachází volitelný sklápěcí barevný displej o velikosti až 7 palců, který je v modelové řadě Q novinkou. Vodorovné uspořádání přístrojové desky zvýrazňuje její šířku.

Budete mít spoustu místa
Prostorný interiér vozu Audi Q3 nabízí pohodlné sezení pro všechny cestující. V zavazadlovém prostoru automobilu Audi Q3 je spousta místa pro rekreační i sportovní vybavení. Objem 460 litrů lze sklopením dělených zadních sedadel zvětšit až na 1365 litrů. Volitelná panoramatická prosklená střecha zase otevře interiér vozu vnějšímu světu.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Audi Q3Audi Q3Audi Q3


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

Komunikační centrum Audi
Telefon: 800 1 101 01
E-mail: info@audi.czInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1