Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Opel Nová Astra Sports Tourer


Popis:

Nový Opel Astra Sports Tourer, který je napěchován praktickými inovacemi a představuje oceňované nové designové vyjádření společnosti Opel, opět nabije třídu kompaktních vozů energií. Nový Opel Astra Sports Tourer přebírá to nejlepší z modelu Nový Opel Astra – elegantní design a dynamické linie. Přidává prvky jasně definující vozy karoserie Sports Tourer – objemný zavazadlový prostor, praktičnost, funkčnost a inovace, které usnadňují každodenní život.

Pohled na přední část vozu
Štíhlé a ostré tvary „orlích očí“ světlometů, nízko a zeširoka montovaná směrová světla, v kombinaci se širokou a nízkou mřížkou chladiče, okamžitě zaujmou. Plynulé linie, které lehce přenáší profil křídla do předních sloupků, výmluvně vyjadřují zkušenosti investované do vytvoření dynamické a sportovní aerodynamiky. Tento celek je dramaticky doplněn světly pro denní svícení ve tvaru křídel.

Silueta
Dlouhý elegantní boční profil jen dynamicky podtrhuje název modelu – Sports Tourer. Prodloužená střecha evokující vozy karoserie Coupé dokonale a plynule přechází v zadní spojler, zatímco zadní sloupek plynule přechází do lehce vyvýšené obvodové linie. To dále zvýrazňují čisté linie bočních oken a prolisy na boční straně ve tvaru lomeného ostří. Díky těmto prvkům působí vůz sportovně, stylově, elegantně čistě a aerodynamicky aniž by byla omezena praktičnost interiéru a jeho velikost.

Zadní pohled
Zezadu je široký sportovní postoj okamžitě patrný. K tomu to postoji přispívají i zajímavě tvarované dveře zavazadlového prostoru a široké zadní okno zasahující do bočních stran pod charakteristickým střešním spoilerem. Zadní světla graficky prodlužují dynamickou obvodovou linii do stylingu zadní části. Ta je dále zvýrazněna zadními světly ve tvaru křídel. Je zde přítomen i jednotící prvek typický pro společnosti Opel, struktura ve tvaru V, která je zdůrazněna centrálně umístěným logem Opel a v neposlední řadě i prostor pro umístění zadní registrační značky. Zadní nárazník optimalizovaný pro dosažení co nejlepší aerodynamické účinnosti i zavazadlového prostoru perfektně dotváří design zadní části a je tak pomyslnou třešničkou na dortu sportovní praktičnosti.

Design interiéru
Oblé linie a zaoblená přístrojová deska harmonizují a vytvářípřívětivý pocit vzdušného prostoru. Materiály prvotřídní kvality použité vinteriéru vozu Opel Astra Sports Tourer doplňuje bezchybné dílenské zpracování.Hlavní povrchy jsou opatřeny texturou a jsou vyrobeny z na dotyk měkkého avysoce kvalitního materiálu.

Chromované povrchy dodávají kabině technický a moderní nádech. Izde můžeme najít téma lomeného ostří – v detailech, například u výdechůvzduchu, držadel na dveřích nebo volantu.

U nového vozu Opel Astra Sports Tourer byla velkápozornost věnována detailu – stejně jako designu praktickému umístěníovládacích prvků, jako je multifunkční ovladač nebo tlačítka na středovékonzole. Výsledek: kabina vozu uzpůsobená pro řidiče s bezchybnou ergonomií.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Nová Astra Sports TourerNová Astra Sports TourerNová Astra Sports Tourer


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

General Motors Southeast Europe Ltd.

Olbrachtova 9
140 00 Praha 4

Infolinka (zdarma): 800 101 101
E-mail:

info@opel.czInfo:
dnes je: 22.06.2024
svátek má: Pavla
IP: 3.236.116.27
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1