Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Opel Nová Astra


Popis:

Nový Opel Astra má všechny hvězdné vlastnosti: vypadá skvěle, má sportovní karoserii a ohromující výkon. Nová Astra, plná průkopnických technologických inovací, s rysy oceněného nového designérského stylu Opel, má na to, aby vnesla čerstvý vítr do kompaktní třídy.

Opel Astra má vše, co potřebuje, aby bezvýhradně zaujal. Jeho povrch jakoby přitahoval světlo a obdivuhodné odlesky jsou součástí každého jeho pohybu. Jeho hvězdné kvality se však neomezují pouze na exteriér – podívejte se blíže i dovnitř.

Vnější design
Styl přední části má stejný okamžitý dopad a přitažlivý vzhled, který charakterizuje Opel Insignia. Jeho široký postoj, stejně jako integrovaný styl světlometů, mřížky chladiče a předního nárazníku, poskytuje dojem pevnosti a sportovních schopností. Ve světlometech ve tvaru orlích očí jsou vestavěna výrazná světla pro denní svícení. Ostře skloněné čelní sklo přidává k tradičnímu formátu hatchbacku sportovní nadšení.

Ačkoliv se jedná o plnohodnotný 5místný vůz s veškerým prostorem a flexibilitou 5dveřového hatchbacku, celkové proporce poskytují vozu Opel Astra výraznou plynulou siluetu ve stylu kupé.

Prvek „lomeného ostří“, který byl poprvé k vidění u vozu Insignia dále navozuje pocit příslušnosti k dynamické rodině vozů. 

Zezadu jsou působivé proporce, které charakterizují Opel Astra, okamžitě zřejmé. Silný a široký postoj je zdůrazněn klesající linií střechy, prvku, který také přispívá k profilu ve stylu kupé.

Vnitřní design
Oblé linie a zaoblená přístrojová deska společně harmonizují a vytváří přívětivý pocit vzdušného prostoru. Materiály prvotřídní kvality použité v interiéru vozu Opel Astra doplňuje bezchybné dílenské zpracování. Hlavní povrchy jsou opatřeny texturou a jsou vyrobeny z na dotyk měkkého a vysoce kvalitního materiálu.

Chromované povrchy dodávají kabině technický a moderní nádech. I zde můžeme najít téma lomeného ostří – v detailech, například u výdechů vzduchu, držadel na dveřích nebo volantu.

U vozu Opel Astra byla velká pozornost věnována detailu – stejně jako designu praktickému umístění ovládacích prvků, jako je multifunkční ovladač nebo tlačítka na středové konzole. Výsledek: kabina vozu uzpůsobená pro řidiče s bezchybnou ergonomií.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Nová AstraNová AstraNová Astra


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

General Motors Southeast Europe Ltd.

Olbrachtova 9
140 00 Praha 4

Infolinka (zdarma): 800 101 101
E-mail:

info@opel.czInfo:
dnes je: 14.07.2024
svátek má: Karolína
IP: 44.192.94.177
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1