Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Citroën C4 Aircross


Popis:

Díky otočnému voliči si může řidič pohodlně a jednoduše vybrat ze tří jízdních režimů v závislosti na typu a přilnavosti povrchu. V městských podmínkách nebo na suchých a zpevněných cestách většinou postačí pohon předních kol (2WD). Využití tohoto režimu má za následek nižší spotřebu paliva a dobrou ovladatelnost vozu. Je-li žádoucí zapojit do pohonu všechna čtyři kola, stačí jen otočit ovladač do polohy 4WD.

 

Doporučeným a nejčastěji používaným režimem pohonu je pohon všech čtyř kol 4WD. Citroën C4 AIRCROSS využívá převodový systém poslední generace, který umožňuje jízdu s permanentním zapojením všech čtyř kol: rozložení točivého momentu motoru mezi přední a zadní nápravu je elektronicky vyhodnocováno v závislosti na přilnavosti povrchu tak, aby byla zaručena maximální bezpečnost a optimální jízdní vlastnosti a stabilita. Při výjimečně náročných podmínkách je k dispozici režim LOCK, který zajistí optimální přilnavost vozidla. Posilovač řízení zůstává snadno ovladatelný a přesný bez ohledu na zvolený jízdní režim.

 

Citroën C4 AIRCROSS klade velký důraz na bezpečnost a podporu řízení. Nabízí navigační systém s dotykovým displejem 7“, který zahrnuje mimo jiné i pevný disk 30 GB, jenž je ideální nejen pro ukládání kartograckých údajů, ale také hudby (můžete na něj uložit bezmála 2 500 skladeb, což představuje 10 GB hudby ve formátu MP3 nebo WMA). Samozřejmostí je stabilizační systém ESP doplněný systémem pomoci při rozjezdu do svahu, který je aktivní jak při rozjezdu vpřed, tak při couvání. Pro usnadnění parkování je možné vůz vybavit předním a zadním parkovacím asistentem či zpětnou parkovací kamerou. V okamžiku zahájení couvacího manévru začne kamera, která je zabudovaná v okrasné chromované liště víka zavazadlového prostoru, automaticky promítat obraz na barevný displej navigace a usnadňuje tak parkování ve městě.

První dojem, který Vás po usednutí do vozu Citroën C4 AIRCROSS obklopí, je pohoda. Dýchne na Vás elegance a harmonie vyzařující nejen z prvků výbavy, ale také z použitých materiálů kombinujících hladkou kůži, perforovanou kůži nebo palubní desku příjemnou na dotek. K přístupu do vozu již není zapotřebí klíč. Funkce hands free přístupu do vozu rozpozná řidiče v okamžiku, kdy se přiblíží. K otevření a osvětlení interiéru vozidla stačí vzít za kliku dveří. Jakmile se ve voze usadíte, stačí jen stisknout tlačítko Start/Stop, aby se motor nastartoval. Díky funkci hands free startování vozu nemusíte klíč vůbec vytahovat z kapsy. Audio systém a systém navigace je možné ovládat díky tlačítkům na volantu, stejně jako tempomat a Bluetooth. Pomocí tří ovladačů automatické klimatizace si můžete nastavit ideální teplotu, intenzitu a směr proudění vzduchu.

 Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Citroën C4 AircrossCitroën C4 AircrossCitroën C4 Aircross


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o

Pobřežní 3, 186 00 Praha 8
tel: +420 224 835 600
fax: +420 224 835 656
E-mail: info@citroen.cz
www: www.citroen.czInfo:
dnes je: 14.07.2024
svátek má: Karolína
IP: 44.192.94.177
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1