Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Citroën Nový C4


Popis:

Silueta Citroënu C4 je již na první pohled synonymem stability. Propracované linie a chromované lišty svědčí o péči, která byla věnována vzhledu celého vozu. Interiér vozidla navozuje dojem pohody, elegance a technologie. Řídit Citroën C4 je v kombinaci s použitými technologiemi a materiály skutečně snadné. Konstruktéři docílili toho, že se budete ve voze cítit opravdu pohodlně, a to nejen díky místu řidiče, v němž se snoubí ergonomie a design. Pocit pohodlí završuje manuální 6-st. pilotovaná převodovka, která ve spojení s volicí pákou představuje skutečný technologický klenot. Středová odkládací přihrádka s posuvným krytem ukrývá velký chlazený prostor a místo vyhrazené pro Connecting Box (zásuvka typu Jack a konektor USB). Do středové loketní opěrky mezi předními sedadly je zabudována velmi praktická a důmyslná zásuvka na 230 V (maximální výkon 120 W). Citroën C4 nabízí ve svém segmentu ojedinělý komfort sedadel, k němuž velkou měrou přispívají přední sedadla s masážní funkcí a elektricky nastavitelnou bederní opěrkou. Automatická klimatizace nabízí tři úrovně intenzity proudění a zahrnuje rovněž funkci REST, díky níž zůstane ventilace funkční ještě několik minut po vypnutí motoru. Řidič si může navíc zvolit jeden ze čtyř různých tónů zvukových výstrah. Díky modernímu audio systému s prostorovým rozložením zvuku může řídit v klidu a uvolněně. Jakmile do Citroënu C4 usednete, nebudete mít chuť jej opustit.

 

Především je to pastva pro oči. Nechte se okouzlit hezkým, elegantním a vytříbeným interiérem Citroënu C4. Stačí se podívat na pohodlná sedadla a máte hned chuť nasednout. A pak už se prostě jen nechte unášet všemi smysly… Dejte průchod vlastním emocím při objevování elegantních a kvalitních materiálů, vychutnejte si akustický komfort a přesvědčte se o velkorysém prostoru interiéru. Komfort a pohodlí jsou základní hodnoty, kterými Vám Citroën C4 zpříjemní cestování.

Společnost CITROËN měla při vývoji svých vozů vždy na paměti životní prostředí a jeho ochranu, aniž by ovšem tento aspekt negativně ovlivňoval potěšení z jízdy. V souladu s uvedenou koncepcí jsou i specifické technologie nesoucí souhrnné označení Airdream, k nimž se řadí i mikrohybridní technologie e-HDi. Kombinace motoru HDi s pružnou manuální 6-st. pilotovanou převodovkou, systému Stop & Start nové generace a zařízení pro zpětnou rekuperaci energie při brzdění umožňuje omezit spotřebu a snížit emise CO2, aniž by byly jakkoli dotčeny jízdní vlastnosti. Používání této špičkové technologie je velmi snadné… V případě, že zastavíte třeba na semaforu, motor se vypne a zůstane v pohotovostním režimu. Jakmile uvolníte brzdový pedál, motor se automaticky aktivuje bez jakéhokoli Vašeho zásahu. Systém Stop & Start poslední generace je ideální pro běžný provoz a díky svému tichému chodu bez vibrací je předurčen k tomu, aby zvrátil dosavadní vnímání řízení.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Nový Citroën C4Nový Citroën C4Nový Citroën C4


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o

Pobřežní 3, 186 00 Praha 8
tel: +420 224 835 600
fax: +420 224 835 656
E-mail: info@citroen.cz
www: www.citroen.czInfo:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1