Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Citroën DS5


Popis:

CITROËN DS5, ODVÁŽNÉ POJETÍ VOZU Překvapující a fascinující; Citroën DS5 v sobě snoubí potěšení z jízdy a maximální pohodlí všech cestujících. Odvážné spojení technologie a designu uvádí v soulad krásu a praktičnost, výkon a úsporný provoz, to vše s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. Tento výjimečný vůz byl navržen tak, aby nemusel dělat kompromisy a naplnil, ba překonal, požadavky a očekávání řidičů.

 

CITROËN PŘINÁŠÍ NOVÝ POHLED NA LUXUS Citroën DS5 ztělesňuje to nejlepší z umu konstruktérů a designérů společnosti CITROËN. Osobitost vozidla se opírá nejen o to, co je pro značku CITROËN tradiční, ale i o inovativní řešení. Kvalita a vytříbenost se odráží v každém detailu. Sofistikovaný design se promítá i ve výjimečném propracování sedadel, jimž byla věnována maximální pozornost.

 

VYTŘÍBENÁ ARCHITEKTURA Podmanivé vypracování temperamentních tvarů, plynulá a čistá linie vozu překvapí jak svým stylem, tak svými rozměry. Koncepce vozidla počítá mimo jiné i s pěticí plnohodnotných míst a s objemným zavazadlovým prostorem. Ostře řezaný pohled, zvýrazněný specickými světlomety s LED diodami, neotřelý a novátorský chromovaný dekor přídě zaoblený do tvaru šavle i zpracování zadního spojleru dodávají vozu elegantní vzhled. CITROËN Vám představuje jedinečné umělecké dílo aerodynamických tvarů.

 

CITROËN DS5: JEDNODUŠE INTUITIVNÍ… Zdá se, jakoby byl Citroën DS5 obdařen všemi pěti smysly. Vůz totiž díky funkci hands free přístupu a startování vozu rozpozná řidiče, jakmile se přiblíží, a usnadní tak přístup do vozu všem cestujícím. Pouhý dotek kliky dveří stačí k otevření vozidla a k rozsvícení LED diod, které postupně oživí interiér kabiny. K nastartování vozu pak jen stačí stisknout tlačítko START.

ORIGINÁLNÍ MÍSTO ŘIDIČE Díky pojetí horní středové konzole se budete ve Vašem voze cítit jako kapitán v pilotní kabině letadla. Umístění, tvary a ovládání tlačítek k tomu přímo vyzývají. Na dosah ruky najdete tlačítka systému CITROËN eTouch. Jedná se o balíček nových služeb zahrnujících především volání na tísňovou linku nebo asistenční službu s lokalizací. Trojice střešních oken „kokpit“, které dominují střeše vozu, zalévají interiér nevídaným osvětlením, jak ve dne, tak v noci.

 

ELEGANCE NENÍ JEN OTÁZKOU DESIGNU Použití kvalitních materiálů odpovídá i vysoká kvalita zpracování a styl. Interiér se prezentuje pečlivě zvolenými ušlechtilými materiály a sedadla jsou toho nejlepším důkazem. Symbolickým znakem pro modelovou řadu DS se stává specifické exkluzivní čalounění z pravé kůže s centrální části sedáku a opěradla ve tvaru „náramku“.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Citroën DS5Citroën DS5Citroën DS5


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o

Pobřežní 3, 186 00 Praha 8
tel: +420 224 835 600
fax: +420 224 835 656
E-mail: info@citroen.cz
www: www.citroen.czInfo:
dnes je: 22.06.2024
svátek má: Pavla
IP: 3.236.116.27
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1