Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Citroën DS4


Popis:

Opakovaně o věcech přemýšlet je výrazem inteligence a kreativity, jejichž zosobněním je právě Citroën DS4. Svou odvážnou koncepcí nechává prostor pro nové myšlenky a kreativní řešení. Důmyslná architektura vozu Citroën DS4 působí jako něco zcela nového. Totéž platí pro interiér, který beze zbytku splňuje náročné požadavky na něj kladené. Objevte prostor, v němž je výjimečnost dotažená do detailů.

 

Interiér vozu Citroën DS4 se prezentuje vytříbenou elegancí, ale i výjimečnou kvalitou zpracování a použitých materiálů. Zároveň Vám nabízí moho možností, jak si vůz přizpůsobit vlastnímu vkusu. Ergonomicky řešené místo řidiče a středová konzola; budíky sdruženého přístroje s chromovaným okružím, jejichž odstín podsvícení si můžete zvolit dle vlastního výběru, představují jen zlomek komfortních prvků, kterými vůz disponuje. K lepšímu pohodlí přispívají i přední sedadla s elektricky nastavitelnou bederní opěrkou a s masážní funkcí v bederní oblasti. Automatická klimatizace nabízí tři úrovně intenzity proudění vzduchu a zahrnuje rovněž funkci REST, díky níž zůstane ventilace funkční ještě několik minut po vypnutí motoru. Vkládané textilní koberečky jsou opatřeny chromovaným logem DS a jsou rovněž k dispozici v rámci nabídky Příslušenství. Vnímání prostoru je posíleno i dokonalým odhlučněním interiéru. Pohoda, ticho, potlačené zvuky motoru a vibrace: odhlučnění interiéru je prostě dokonalé. Audio systém vozu využívá technologii prostorového rozložení zvuku a v kombinaci s kvalitním softwarem určeným ke zpracovávání tónů poskytuje všem cestujícím jedinečný akustický zážitek. Citroën DS4 zároveň nabízí kompletní systém HiFi vyvinutý ve spolupráci s rmou DENON®. Základem HiFi systému je subwoofer umístěný v zavazadlovém prostoru. Poslech Vašich oblíbených skladeb tak získává novou dimenzi právě díky výbornému rozložení zvuku ve vozidle, v němž zní nahrávky velice věrně. Díky mnoha možnostem připojení si můžete libovolně volit zdroj hudby: k dispozici je Vám konektor USB i zásuvka typu jack, které doplňují napájecí zásuvky 12V a 230V zabudované ve středové loketní opěrce umístěné mezi předními sedadly. Příjemným překvapením pro Vás bude i nový navigační systém eMyWay, který Vás bude provázet na cestách. Využívá satelitní navigaci poslední generace a zahrnuje mapový podklad Evropy uložený ve vnitřní paměti a sadu Bluetooth®. Jejím základem je barevný displej 7“ zobrazující mapu z ptačí perspektivy, jehož prostřednictvím můžete listovat skladbami uloženými na Vašem hudebním přehrávači MP3. S Citroënem DS4 můžete díky technologiiWi On board zůstat připojení i na internet. Toto zařízení, které je Vám k dispozici v rámci Příslušenství, umožní připojit současně až čtyři multimediální zařízení (notebooky, herní konzoly nebo multimediální přehrávače). Wi On Board je prodáváno bez předplaceného tarifu. K tomu, aby zařízení fungovalo je zapotřebí vložit předplacenou kartu SIM 3G/3G+ operátora dle Vašeho výběru s možností připojení k internetu.

 

Pro Vaše pohodlí a bezpečí je Citroën DS4 vybaven nejmodernějšími technologiemi, které Vám na cestách určitě usnadní život a zpříjemní jízdu. Například systém sledování mrtvého úhlu Vás za pomoci čidel informuje o přítomnosti jiného vozidla nebo motorky v mrtvém úhlu. V případě, že čidla zaznamenají přítomnost překážky, rozsvítí se v jednom z vnějších zpětných zrcátek výstražná světelná ikona. Nebo mikrohybridní technologie e-HDi, která kombinuje osvědčený motor HDi se systémem Stop & Start nové generace a zařízení pro zpětnou rekuperaci energie při brzdění a umožňuje tak omezit spotřebu a snížit emise CO2. V případě, že vozidlo zastaví, motor se vypne a zůstane v pohotovostním režimu. Jakmile uvolníte brzdový pedál, motor se během 0,4 sekundy automaticky aktivuje. Nestačíte ani mrknout… K pohodlnému a klidnému řízení přispívá i programovatelný tempomat a omezovač rychlosti umožňující uložit referenční rychlosti, které můžete následně snadno a rychle během jízdy využít. Také motory s manuální převodovkou jsou vybaveny zařízením umožňujícím optimalizaci spotřeby. Jedná se o ukazatel řazení rychlostních stupňů, který nepřetržitě analyzuje styl řízení a prostřednictvím displeje Vás informuje, kdy je vhodné zařadit vyšší rychlostní stupeň. A konečně je to funkce CITROËN eTouch, která obsahuje modul GPS se zabudovanou SIM kartou a umožňuje volání na tísňovou linku 112 a spojení s operátorem (tlačítko s označením SOS) a volání asistenční služby CITROËN ASSISTANCE (tlačítko s logem CITROËN). Tato služba je bezplatná a funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to i v zahraničí. Pokud jde o Vaše pohodlí a bezpečí, neponechává Citroën DS4 nic náhodě. Systém ITC (Intelligent Traction Control), který doplňuje standardní stabilizační systém ESP, zajišťuje bezpečnější pohyb vozidla na kluzkém povrchu. Na základě vyhodnocení typu povrchu a pokrývky (sníh, námraza, mokro) a sklonu vozovky zaručuje lepší přilnavost k vozovce a střídavý prokluz hnaných kol samostatně pro pravou a levou stranu. Tento systém exkluzivně využívaný značkou CITROËN doplňují dva další podpůrné systémy: elektrická parkovací brzda a systém pomoci při rozjezdu ve svahu. Originálním pomocníkem zejména v městském prostředí, je systém změření volného místa pro parkování, který společně s předním a zadním parkovacím asistentem napomáhá řidiči při hledání místa k zaparkování. Stačí aktivovat funkci stisknutím ovladače umístěného na volantu a určit stranu, na níž má řidič v úmyslu zaparkovat, zapnutím příslušného směrového světla. Při průjezdu podél volného místa rychlostí nižší než 20 km/h systém vyměřuje volný prostor a následně řidiče informuje o možnosti a obtížnosti zaparkovat.

Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Citroën DS4Citroën DS4Citroën DS4


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o

Pobřežní 3, 186 00 Praha 8
tel: +420 224 835 600
fax: +420 224 835 656
E-mail: info@citroen.cz
www: www.citroen.czInfo:
dnes je: 05.03.2024
svátek má: Kazimir
IP: 44.220.62.183
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1