Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Suzuki Alto


Popis:

Suzuki Alto představuje nejnovější doplněk stávající řady vozů Suzuki a je nejmenším z nabízených modelů. Základní filozofií stojící u zrodu nového modelu byla myšlenka společnosti Suzuki, že si lidé mohou užívat ekonomický a ekologický provoz, aniž by museli obětovat styl, pohodlí, praktičnost či výkon. Nové Alto je tedy zaměřeno především na obyvatele měst, kteří hledají malý úsporný vůz, jenž zároveň nabízí styl a potěšení z jízdy. Díky bohatým zkušenostem automobilky Suzuki s malými vozy tedy vznikla vyvážená kombinace poutavého designu, snadné ovladatelnosti v městském prostředí a dostatečného výkonu při zachování nízké spotřeby paliva a emisí CO2.

Suzuki Alto - Vyladěný pro město

Městský život doslova pulzuje energií. Nové Suzuki Alto je přesně tím, co moderní životní styl i město vyžadují. Osobitý, svěží a neotřelý, k přírodě přátelský a do městských tepen zrozený kompaktní vůz. Alto je jako závan čerstvého vzduchu. Vždy Vás znovu a znovu naplní touhou prožít naplno další krásný den.

V okamžiku, kdy otočíte klíčkem a spustíte motor, poslouchá Suzuki Alto jen Vaše přání. Nezáleží na tom, jestli zrovna jedete rušnými nebo poklidnými ulicemi, podvozek optimálně naladěný pro celkovou stabilitu a jízdní komfort přemění každou jízdu v potěšení. Alto pružně reaguje na všechny Vaše pokyny a dělá přesně to, co od spolehlivého vozu očekáváte. Zlehka se pohybuje po vozovce, zvolna usrkává palivo, výrazně ořezává emise, a když je potřeba, umí velice svižně vyrazit vpřed. Tak se stává čas strávený v Suzuki Alto radostí namísto nudné povinnosti.

Šarmantní a originální

Nové Suzuki Alto přesně doplní Váš styl a vkus. Je přirozené a suverénní. Svým šarmem a designem je Vaším originálním módním vyjádřením. A ať jsou Vaše preferované věci v životě jakékoli, Alto se k nim bezpochyby přidá a stane se Vaším nejoblíbenějším doplňkem, který Vás vždy dokáže potěšit.

Dynamický a energický

Jestli řídíte rádi, pak si nové Alto zamilujete velmi rychle. Nepatří-li řízení k Vašim nejoblíbenějším aktivitám, máme zde pro Vás pár pádných důvodů, abyste svůj názor mohli změnit: pohodlná sedadla s ideálním bočním vedením, nekomplikované a přehledné ovládací prvky, dobře čitelný velký rychloměr s digitálním displejem, který zobrazuje vždy aktuální informace o vozidle, a sportovně tvarovaný a dobře do rukou padnoucí volant i řadicí páka. To vše doplněno agilním motorem, který Vašim emocím dodá potřebnou dynamiku a energii. Náladě Suzuki Alto podlehnete snadno, vždyť má jedinečný cit pro Vaše vášně.

Přehledný a pohodlný

Alto je až po strop naplněno chytře navrženými vymoženostmi:

  • Palubní přístroje Přehledný budík rychloměru doplněný o podsvícený LCD displej zobrazující stav ujetých kilometrů (celkově/cesta), paliva a čas.
  • Středový panel Podsvícené ovládací prvky s velkými tlačítky jsou uspořádány do skupin ve snadném dosahu řidiče.
  • Odkládací kapsa před spolujezdcem Tato kapsa je ideální pro osobní věci, mapy a jiné drobnosti.
  • Středová spodní přihrádka Středová spodní přihrádka pojme pět krabiček s CD disky s Vaší oblíbenou hudbou.
  • Středový držák nápojů Zde si můžete bezpečně odložit běžnou plastovou 500ml láhev s nápojem nebo kelímek s lahodnou kávou.
  • Kapsy v předních dveřích Ve výplních obou předních dveří naleznete kapsy, kam pohodlně uložíte dokumenty formátu A4, jako například autoatlasy.
  • Kapsy v zadních dveřích V zadních dveřích jsou umístěny prostorné kapsy, které pojmou i běžnou plastovou 500ml láhev s nápojem.

Variabilní v každé situaci - prostě Váš Suzuki Alto

Ve světě, kde je vše v neustálém shonu, je Alto perfektní přestávkou. Není božské jen při řízení, ale nabízí také dostatek prostoru pro všechny věci, které nutně potřebujete k prožití bezva dne nebo několika dní. A vůbec nejlepší je vzít s sebou nějaké přátele. Je tady spousta místa pro čtyři fajn lidi.

Dalším velkým benefitem vozu Suzuki Alto jsou jeho čtvery boční dveře, které umožňují snadný přístup ke každému sedadlu zvlášť. Odpadá tak složitá manipulace s přední sedačkou a vystupování i těch, kteří vystupovat nepotřebují, jak to bývá běžné u třídveřových vozů.

Rozvržení interiéru vozu nabízí více prostoru cestujícím na předních sedadlech, ale stále ještě poskytuje dostatek prostoru pro čtyři dospělé osoby. Na zadní sedadla se pohodlně usadí dva dospělí lidé, kteří okolo sebe mají dostatek prostoru pro pohodlné cestování. Občas ale potřebujete více místa pro náklad. Jednoduše sklopíte zadní opěradla a můžete stěhovat. Dno zavazadelníku plynule přechází na složená opěradla a vytváří rovnou ložnou plochu. Do zavazadlového prostoru se dostanete pohodlně zadními výklopnými dveřmi.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Suzuki AltoSuzuki AltoSuzuki AltoSuzuki Alto


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

SUZUKI MOTOR CZECH, s.r.o.
U Průhonu 40
170 00 Praha 7

sekretariát: 220 800 957
fax: 266 710 089
Servisní oddělení: 220 801 696
Oddělení automobilů: 266 710 939
Marketing: 261 910 686Info:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1