Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Suzuki Swift


Popis:

Elegance & pohodlí
SUZUKI SWIFT. Jméno má po velice úspěšném předchůdci, ale je to vlastně úplně jiné auto – po všech stránkách ještě lepší! S maximálním využitím současných poznatků, technologií a materiálů. Na naprosto uchvacující a jedinečnou karoserii se můžete dívat z kterékoli strany, nikdy nezaváháte, nový SWIFT si prostě s jiným vozem nelze splést. Celkové pojetí zaujme muže sportovním až dravým výrazem a naopak každá žena si zamiluje přátelské až hravé linie exteriéru i interiéru. Nový SWIFT provokuje a svádí svou rafinovaností každého bez výjimky a jeho podmanivému kouzlu se opravdu těžko odolává.
SWIFT nevsadil pouze na hezký „kukuč“. I uvnitř najdete vše, co od moderního vozu očekáváte a ještě něco navíc – osobité kouzlo. Jak v provedení, výbavě, komfortu, bezpečí, v materiálech, tak i v dokonalém odhlučnění. Nemá cenu psát, že sedačky jsou pohodlné – to předpokládáte. Za zmínku stojí příjemné podsvícení palubní desky a množství odkládacích schránek. Stále větší oblibě se těší automatické převodovky, nabízíme Vám hned dvě – pětistupňovou se sekvenčním řazením a čtyřstupňovou plně automatickou. Když si k tomu přidáte skvělý podvozek a posilovač řízení, máte automobil, z kterého nebudete chtít vystoupit.


Bezpečí & prostor
Bohatá standardní bezpečnostní výbava je dnes základním vodítkem při výběru nového vozu. U SUZUKI jsme si toho plně vědomi a dali jsme SWIFTu do vínku maximální možnou ochranu posádky. Vše začíná velice tuhou karoserií s propracovanými a účinnými deformačními zónami a pokračuje přes ABS, EBD až po osm airbagů. Ostatně **** v crash testech vypovídají jasně o kvalitách SWIFTu. K bezpečí a celkové jistotě nejen za volantem přispívá i nestandardní, ale velice praktický široký rozchod kol, díky kterému má SWIFT při jízdě vysokou stabilitu s minimálním bočním náklonem, kterou oceníte okamžitě po průjezdu první zatáčky.
SWIFT je vybaven celou řadou praktických odkládacích ploch a schránek. Jednu z nich například najdete pod sedadlem spolujezdce. Dobře přístupný zavazadlový prostor s přehledem pojme běžný počet zavazadel či celotýdenní nákup. Jestliže jsou vaše nároky na místo větší, stačí podle potřeby sklopit zadní sedadla dělená v poměru 60:40 a získáte rovné dno kufru. Další technickou novinkou u vašeho SWIFTu může být kompaktní multifunkční ovladač, který v sobě kombinuje a zároveň nahrazuje tradiční klíček zapalování a dálkové ovládání pro odemykání a zamykání dveří vašeho SWIFTu.


Výkon & dynamika
Nový SUZUKI SWIFT je k dispozici s dvojicí vynikajících 16V čtyřválcových benzínových agregátů o objemu 1.3 a 1.5 VVT. Motor 1.3 disponuje výkonem 68 kW, motor 1.5 VVT pak 75 kW a oba patří k vrcholu ve své kategorii. VVT v označení prozrazuje, že motor je vybaven technologií variabilního časování ventilů, které zajišťuje vozu špičkový výkon a výjimečně veliký točivý moment spojený s mimořádnou pružností a velice příznivou spotřebou paliva. Motory tak v sobě kombinují a slučují téměř nemožné, paradoxně totiž uspokojí řidiče vyznávající sportovní jízdu i ty, kteří hledí na ekonomickou stránku provozu vozidla.
Špičkové jízdní vlastnosti a vysoký jízdní komfort nejsou jen zásluhou motorizace. Na skvělém výsledném dojmu se velkou měrou podílí celková koncepce tuhé samonosné karoserie, propracované zavěšení kol se vzpěrami McPherson a vinutými pružinami, posilovač řízení a přední kotoučové brzdy s vnitřním chlazením. Brzdový systém je doplněn o pár elektronických pomocníků v podobě ABS s EBD. ABS účinně předchází zablokování kol při limitním sešlápnutí brzdového pedálu a minimalizuje nebezpečí smyku i na nekvalitním nebo kluzkém povrchu. Funkce EBD se aktivuje vždy, když má některé z kol sníženou adhezi a zabrání tak jeho protočení.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Suzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki Swift


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

SUZUKI MOTOR CZECH, s.r.o.
U Průhonu 40
170 00 Praha 7

sekretariát: 220 800 957
fax: 266 710 089
Servisní oddělení: 220 801 696
Oddělení automobilů: 266 710 939
Marketing: 261 910 686Info:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1