Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Suzuki Ignis


Popis:

Bezpečí a prostor
Nový IGNIS disponuje již ve standardu bohatou bezpečnostní výbavou. Robustní konstrukce vozu s pečlivě navrženými deformačními zónami efektivně rozkládá a eliminuje energii nárazu a chrání celou posádku. Tříbodové bezpečnostní pásy na všech sedadlech a airbagy řidiče a spolujezdce patří ke standardní výbavě tohoto modelu. Nová konstrukce opěrek hlavy výrazně snižuje riziko poranění hlavy či páteře. Nedílnou součástí systému bezpečnostní výbavy je i brzdový systém ABS s elektronickou funkcí EBD pro optimální rozložení brzdné síly a posilovač řízení. Volbou pohonu všech čtyř kol 4x4 u verze 4WD lze účinně předcházet rizikovým situacím.
Kontrast mezi kompaktním vzhledem a mimořádně prostorným interiérem je jednou z hlavních předností modelu SUZUKI IGNIS. Vše začíná u velkého množství odkládacích míst a praktických doplňků v interiéru, které jsou k dispozici celé posádce. Objemný zavazadlový prostor lze rychle a snadno zvětšit díky děleným opěradlům zadních sedaček a podle momentální potřeby využít jedno z mnoha variabilních uspořádání. Objem zavazadlového prostoru až 1145 l bez obtíží pojme všechna Vaše zavazadla včetně rozměrově nestandardních. Pohodlný přístup širokými zadními výklopnými dveřmi usnadňuje manipulaci se zavazadly při nakládání a vykládání.


Elegance a pohodlí
SUZUKI IGNIS představuje nový styl, který designem, vlastnostmi i použitelností překračuje současně vnímané hranice kategorií. Nové, výrazně dynamické linie dodávají modelu sportovní vzhled, moderní interiér je charakterizován vysokým stupněm elegance a kvalitou zpracování všech ovládacích prvků. Vyšší posez přináší dokonalý přehled o situaci kolem vozidla a umožňuje pohodlné nastupování a vystupování cestujících. SUZUKI IGNIS je unikátní kombinací konceptu SUV, jízdních vlastností a stability all-roadu a pohodlí kompaktního osobního vozu. Výsledkem je zcela nové moderní pojetí „cross-over“, který je doslova vším, čím chcete, aby Váš vůz právě byl.
Interiér nového SUZUKI IGNIS Vás osloví sportovním designem s celou řadou doplňků, které zajistí Váš plný komfort a kompletní okamžitý přehled o všech funkcích. Zcela nové pojetí přístrojového štítu dodává interiéru nádech originality a luxusu. Atraktivní červené podsvícení přístrojového panelu a ovládacích prvků spojuje eleganci s vynikajícím přehledem a čitelností. Pohodlný tříramenný volant Vám padne skvěle do ruky. Zvýšená poloha sedaček nabízí skvělý komfort a mimořádný přehled o okolní situaci. Velká pozornost byla věnována odhlučnění interiéru, jehož výsledkem je maximálně tichá a příjemná atmosféra během jízdy.


Výkon a dynamika
Nový SUZUKI IGNIS nabízí alternativu mezi benzinovými motory o objemu 1.3 l a 1.5 l nebo dieselovým agregátem 1.3 l se systémem DDiS. Benzinové motory jsou vybaveny technologií variabilního časování ventilů VVT, která zajišťuje vozu špičkový výkon, jenž je zároveň spojen s mimořádnou pružností a velmi nízkou spotřebou. Motor 1.3 VVT disponuje výkonem 69 kW. Motor 1.5 VVT s výkonem 73 kW, který byl konstruován speciálně pro nový IGNIS, nabízí díky variabilnímu časování ventilů v této kategorii výjimečně vysoký točivý moment a mimořádný výkon. Diesel 1.3 l se vstřikováním Direct Diesel Injection System přináší optimálně dávkovaný výkon s výraznou úsporou paliva.
Špičkové jízdní vlastnosti a vysoký jízdní komfort jsou mimo jiné i výsledkem celkové konstrukce podvozku. Možnost volby modelu 4WD s permanentním pohonem všech čtyř kol nabízí maximální kontrolu a směrovou stabilitu i ve ztížených povětrnostních podmínkách. v kombinaci s brzdovým systémem ABS nabízí výrazně vyšší bezpečnostní standard, účinně předchází zablokování kol při náhlém brzdění, a minimalizuje tak riziko smyku i na nekvalitním nebo kluzkém povrchu. o mimořádných jizdních vlastnostech, celkové kvalitě a spolehlivosti vozu IGNIS svědčí četné úspěchy dosažené v Mistrovství světa rallye.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Suzuki IgnisSuzuki IgnisSuzuki IgnisSuzuki Ignis


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

SUZUKI MOTOR CZECH, s.r.o.
U Průhonu 40
170 00 Praha 7

sekretariát: 220 800 957
fax: 266 710 089
Servisní oddělení: 220 801 696
Oddělení automobilů: 266 710 939
Marketing: 261 910 686Info:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1