Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Suzuki Grand Vitara


Popis:

Vydejte se s GRAND VITAROU vlastní cestou
Nová SUZUKI GRAND VITARA ve své třetí generaci čerpá z dědictví a spojuje to nejlepší z předcházejících modelů s nejmodernějšími automobilovými technologiemi současnosti. Jen GRAND VITARA disponuje naprosto unikátní kombinací permanentního pohonu kol 4x4, integrovaného žebřinového rámu, redukční převodovky a uzávěrky diferenciálu. Díky tomu teď můžete pohodlně zdolávat dlouhé trasy, bezpečně projíždět ostré zatáčky pod plynem, snadno se dostanete zasněženou cestou až k domovu, přebrodíte se potokem a nezastaví vás ani hluboké bahno. Zlákalo vás jet si vlastní cestou?
Pro slečny i drsňáky
GRAND VITARA je ideální rodinný automobil, ve kterém nalezne plný komfort pět cestujících i jejich zavazadla s kompletní výbavou pro aktivní odpočinek. Zvenku působí dynamickým a sportovním dojmem, ale uvnitř vás překvapí svou prostorností a útulností. Díky minimálnímu přednímu převisu a dokonalému výhledu od volantu si snadno poradíte s těsnými parkovacími místy stejně jako s překážkami v terénu a svou rodinu tak vždy v bezpečí dovezete do cíle vaší cesty.
Jsme rádi, že jste nároční
Jen tak totiž doceníte kvalitní materiály a vynikající dílenské zpracování. Variabilní interiér je koncipován tak, aby byl maximálně pohodlný pro jízdu po silnici a poskytl vám dostatek prostoru ve všech směrech. Hladké povrchy a zaoblené hrany znamenají více než jen hezký vzhled – přispívají k bezpečí celé posádky při razantní jízdě mimo vozovku. Koncepce karoserie s integrovaným rámem je dostatečně tuhá a odolná a spolu s rozsáhlou protihlukovou izolací zajišťují hladkou a klidnou jízdu cestou i necestou.
Nic jsme neponechali náhodě
Interiér ladí s exteriérem jak svým duchem, tak i designem. Velké kruhové podsvícené přístroje poskytují informace na první pohled a vynikající ergonomie všech ovládacích prvků umožňuje řidiči plně se věnovat řízení. Nepřeberné množství prvků rozsáhlé výbavy přispívá k ještě většímu pohodlí a potěšení z jízdy i za ztížených klimatických podmínek či po nezpevněném povrchu.
Komfort a bezpečí
Komfort a bezpečí k sobě mají blíž, než by se zdálo. Vše začíná nastavením multifunkčního volantu a sedačky pro ideální pozici a končí tím, že vše je tam, kde má být. Velkým pomocníkem při řízení vám jsou prvky aktivní bezpečnosti: ABS, EDB – elektronická distribuce brzdné síly – a TCS – kontrola hnací síly a řízení stability.
Recept na terén: uzávěrka, redukce a 4x4
Po pravdě řečeno nejde jen o jízdní vlastnosti v terénu. Permanentní pohon kol 4x4 dodává vaší jízdě větší jistotu i na silnici, ale pojďme do terénu. GRAND VITARA je vybavena centrálním diferenciálem s omezeným prokluzem, který absorbuje rozdíl mezi otáčkami náprav, zlepšuje jízdní vlastnosti a snižuje spotřebu paliva. Základní režim systému 4x4 nese označení 4H. Tento režim rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní nápravu v poměru 47 : 53 a hodí se pro většinu jízdy. V režimu 4H Lock spojka zablokuje mezinápravový diferenciál a tím vyloučí jakýkoliv rozdíl otáček mezi nápravami. Tento režim oceníte ve vysokém sněhu a bahně. V režimu 4L Lock je zablokovaný diferenciál, ale výkon je přenášen na nápravy dvojnásobným poměrem ve srovnání s režimem 4H a dostane GRAND VITARU i z velmi obtížných situací. A konečně režim N je určen pro nepravděpodobný výskyt situace, že bude muset být GRAND VITARA odtažena.
Univerzální použití
Na GRAND VITARU se můžete spolehnout za všech okolností. Je dostatečně reprezentativní na cestu za kulturou i odvážně sebevědomá a technicky vybavená na nástrahy a záludnosti jízdy mimo klasické vozovky. GRAND VITARA se bude jakoby kouzlem měnit přesně podle vašich potřeb a bude tak miláčkem celé rodiny nebo neocenitelným pomocníkem pro řadu profesí i při nasazení v drsném terénu.
Vyberte si, co se vám líbí
Každý jsme individualita a rádi si vybíráme podle svého vkusu. GRAND VITARA vám i po této stránce vychází maximálně vstříc. Zbývá tedy už jen zvolit barvu dynamicky vybroušené karoserie a rozhodnout se pro interiér zpracovaný v látce nebo kůži. Ať bude vaše osobitá barevná kombinace jakákoliv, věříme, že ještě více umocní nezapomenutelné prožitky s novou SUZUKI GRAND VITAROU.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Suzuki Grand VitaraSuzuki Grand VitaraSuzuki Grand Vitara


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

SUZUKI MOTOR CZECH, s.r.o.
U Průhonu 40
170 00 Praha 7

sekretariát: 220 800 957
fax: 266 710 089
Servisní oddělení: 220 801 696
Oddělení automobilů: 266 710 939
Marketing: 261 910 686Info:
dnes je: 22.06.2024
svátek má: Pavla
IP: 3.236.116.27
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1