Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Toyota Avensis Combi


Popis:

Toyota Avensis nabízí vyspělou technologii a vysokou úrověň pohodlí, které zaručují kvalitní zážitek, jenž od tohoto modelu můžete očekávat. Všimnete si celé řady nových, atraktivních designových vylepšení. Svěží barvy a moderní tvar, stejně jako pět různých výbav, včetně Premium Active, přispívají k dynamickému a sofistikovanému jízdnímu dojmu.

Jakmile si sednete za volant a vyzkoušíte nové, výkonné motory - zcela nový vznětový motor D-4D 125, motor střední třídy D-4D 150, stejně jako jedničku ve své třídě, D-4D 180 Clean Power, nenechá Vás Avensis na pochybách, že ho vyrobili vášniví řidiči pro vášnivé řidiče.

Jeden pohled na Toyotu Avensis stačí - všimnete si celé řady nových, atraktivních designových vylepšení. Svěží barvy a moderní tvary, stejně jako pět různých výbav, včetně Premium Active, přispívají k dynamickému a sofistikovanému dojmu Toyoty Avensis.

Vyberte si kterékoli provedení chcete - ať je to sportovní a prostorné kombi, elegantní sedan nebo všestranný liftback - všechny tři verze s sebou nesou nejvyšší kvalitu Avensis.

Vyberte si ze sedmi motrů, čtyř zážehových se systémem VVT-i nebo tří dieselových D-4D motorů, kterékoli chcete a Avensis Vám bude mít vždy co nabídnout - především těm, kteří s námi sdílí řidičskou vášeň.

Všechny motory ztělesňují rovnováhu mezi výkonem a pohodlím. A na důkaz naší oddanosti kvalitě jsme upravili zavěšení kol a řízení tak, abyste měli každou zatáčku pod kontrolou.

Kvalita technologie Toyoty Avensis zlepšuje jízdní vlastnosti vozidla a bezpečnost, čímž přispívá k celkovému požitku z jízdy.

Od automaticky rozsvěcovaných světlometů, po DVD navigační systém, jenž je k dispozici pro výbavy Exclusive, Lux a Premium Active, je inovativní škála možného vybavení Toyoty Avensis více než dostatečným výrazem kvality a pokroku.

Avensis je doslova napěchován vyspělou technologií aktivní bezpečnosti navrženou tak, aby Vám pomáhala se vypořádat s náročnými situacemi a zajistila, že vždy budete mít svůj vůz pod kontrolou.

Avensis dodá klid každému řidiči, neboť ten bude nepochybně sdílet názor Euro NCAP, který Toyotě Avensis udělil maxilmální možné hodnocení - pět hvězdiček v nárazových testech. Avensis je vybaven technologiemi jako řízení stability vozidla VSC a protiblokovacím systémem ABS s elektronickou distribucí brzdné síly EBD a brzdovým asistentem BA.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Toyota Avensis CombiToyota Avensis CombiToyota Avensis Combi


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

 Toyota Motor Czech, spol. s r.o.

 Šafránkova 1
 155 00, Praha 5

 tel.:  255 706 800 
 tel.:  255 706 870 homolagace individuálních dovozů, přestavby
 fax:  255 706 890

 info@toyota.czInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1