Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Toyota Yaris


Popis:

Nový vůz Toyota Yaris je nejnovějším výsledkem naší snahy o vytvoření automobilů, které budou splňovat nejširší požadavky. Yaris je plný důmyslných myšlenek vložených do stylového kompaktního tvaru, kde se chytré nápady snoubí se špičkovým provedením, bezpečností a technickým řešením, aby výsledkem byl vůz poskytující nejvyšší kvalitu a zážitek z jízdy.
Pětidveřová verze Toyoty Yaris s velkou výbavou – litými koly zdarma, klimatizací, ABS s EBD, airbagem řidiče i spolujezdce a rádiem s CD přehrávačem, se teď rozhodně vyplatí. Kromě velké výbavy, úsporného a výkonného motoru VVT-i oceníte i jedinečný systém sklápění zadních sedadel Easy flat. Využijte nabídku 0% akontace a slavte i v novém roce.

Moderní konstrukce a chytré myšlenky proměnily futuristický a stylový tvar vozu Yaris ve skutečnost. Jeho charakteristický dynamický vzhled je vkusně kompaktní a skrývá překvapivě prostorný interiér, ze kterého vyzařuje kvalita.

Nemusíte být automobilovým závodníkem, abyste si vychutnali zatáčky. Díky svým neuvěřitelným vlastnostem nový Yaris překonává všechny zvyklosti jízdní dynamiky. Očekávejte neočekávané: svižné řízení, možnost otočení vozu na pouhých 9,4 metrech a vynikající stabilitu v zatáčkách, to vše podle nejmodernějších požadavků. Z jízdy budete mít takový zážitek, jaký byste čekali jen od vozů vyšší třídy.

Tento zcela nový Yaris je vybaven řadou pokrokových technických a inovačních prvků, které vylepšují zážitek z jízdy. Být majitelem vozu Yaris neznamená pouze ježdění; budete si s ním vychutnávat život naplno.Yaris, který je jedním z nejbezpečnějších vozů své třídy, získal nejvyšší ocenění 5 hvězdiček v testech Euro NCAP a celkových 35 bodů díky souboru vysoce moderních aktivních a pasivních bezpečnostních systémů. Vlastnosti, mezi které patří vysoce účinné brzdy, řízení trakce a stability, až devět airbagů SRS , konstrukce karoserie zajišťující rozložení energie při nárazu a přední sedadla snižující nebezpečí poranění krku vám zaručují, že zůstanete nezraněni i při ošklivých překvapeních na silnici.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Toyota YarisToyota YarisToyota Yaris


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

 Toyota Motor Czech, spol. s r.o.

 Šafránkova 1
 155 00, Praha 5

 tel.:  255 706 800 
 tel.:  255 706 870 homolagace individuálních dovozů, přestavby
 fax:  255 706 890

 info@toyota.czInfo:
dnes je: 22.06.2024
svátek má: Pavla
IP: 3.236.116.27
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1