Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Toyota Corolla Verso


Popis:

Nová Corolla Verso spojuje osobitý styl, flexibilitu a jízdní dynamiku. Upravené zavěšení kol se stará o excelentní charakteristiky řízení vozu, který může být poháněn buď pokrokovým zážehovým motorem s VVT-i nebo novým vznětovým motorem 2,2 D-4D, v obou případech kombinujícím vysoký výkon s nízkou spotřebou.

Důmyslný systém sedadel Toyota Easy Flat-7 je tvořen nezávislými sedadly umožňujícími přes 30 možností nastavení, od 7-místné verze po 2-místnou verzi s velkým nákladovým prostorem, aniž by bylo potřeba jakákoli sedadla odstraňovat.

Toyota Corolla Verso je k dispozici ve třech stupních výbavy: Terra, Sol a Lux, každá se svým specifickým stylem a vlastnostmi.

Stylový moderní design spojuje robustní, leč sportovní exteriér s víceúčelovým a prostorným interiérem. V ergonomicky navrženém interiéru byly použity moderní materiály a snoubí se v něm praktičnost se stylem a výkonem bez nutnosti jakéhokoli kompromisu.  

Toyota Corolla Verso je k nyní k dispozici ve třech stupních výbavy: Terra, Sol a Lux, každá se svým specifickým stylem a vlastnostmi.

Toyota Corolla Verso nabízí flexibilitu a pohodlí, což je při dnešním moderním životním stylu více než žádoucí, bez kompromisů mezi flexibilitou a výkonem. Důmyslná variabilita systému sedadel Toyota Easy Flat-7 poskytuje nejpohodlnější a nejsnadněji použitelný systém sedadel na trhu.

Corolla Verso má spoustu nových prvků pro vylepšení požitku z jízdy pro řidiče i cestující. Interiér poskytuje vysokou míru komfortu a atraktivní vzhled, exteriér nezastírá působivou kvalitu konstrukce. Na bezpečnost se při konstrukci bral ohled především: ABS, brzdový asistent a protiprokluzový systém jsou součástí téměř všech stupňů výbav (vyjma Terra Base), aby byla Vaše jízda bezpečnější. 

Toyota pro modelovou řadu Corolla Verso představila motor 2,2 D-4D 180 Clean Power, který spojuje sílu, výkon, citlivost, vybroušenost s nízkou spotřebou paliva. Nový motor 2,2 D-4D 136 byl vyvinut pro tichý a ovladatelný výkon s vysokou úsporností a významně sníženými emisemi.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Toyota Corolla VersoToyota Corolla VersoToyota Corolla VersoToyota Corolla Verso


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

 Toyota Motor Czech, spol. s r.o.

 Šafránkova 1
 155 00, Praha 5

 tel.:  255 706 800 
 tel.:  255 706 870 homolagace individuálních dovozů, přestavby
 fax:  255 706 890

 info@toyota.czInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1