Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Toyota Land Cruiser


Popis:

Land Cruiser nové generace je nejnovějším členem řady inovativních vozů, která už 50 let nedělá žádné kompromisy. Na silnici i mimo ni jsou jeho jízdní vlastnosti zcela perfektní. Jedná se o robustní vůz 4x4 s nejmodernější jízdní technologií a s komfortním, rafinovaně navrženým interiérem. To vše znamená vzrušující a zároveň velice příjemnou jízdu.

Land Cruiser si inteligentně poradí s jakýmkoliv terénem.

Zvolte si vyšší či nižší převodový poměr v závislosti na terénu. Za skutečně náročných podmínek můžete elektronicky uzamknout Torsenův centrální diferenciál.

Land Cruiser je vybaven "Hill-start Assist Control" HAC (asistent pro start do kopce), dokáže se brodit vodou v hloubce 700mm a s jistotou vyjede 42° stoupání. Spodní část vozu se nachází 220mm nad povrchem země, tuto vzdálenost je možné zvýšit s volitelným vzduchovým odpružením.

Ať už cestujete kamkoli, moderní technologie použitá ve voze Land Cruiser Vám dá skvělý požitek z jízdy.

Nový turbo-diesel s "common rail" dodává 410Nm točivého momentu. Zbrusu nový, lehký slitinový 4,0-litrový VVT-i V6 zážehový motor dává novému vozu Land Cruiser vynikající výkon, z 0 na 100km/h zrychluje za 9,5 sekund (s automatickou převodovkou). Nový zážehový motor je tím nejvýkonnějším, jaký kdy byl montován do vozů Land Cruiser - se svými 183kW (249 koní), které jsou vám k dispozici v širokém spektru otáček. Aktivní kontrola trakce (A-TRC) a volitelná kontrola stability (VSC ) pomáhají zabránit smykům. Nejnovější generace elektricky modulovaného zavěšení Toyota (TEMS) zajišťuje nejlepší jízdní komfort na všech površích.

Land Cruiser má bezkonkurenční pověst díky své spolehlivosti - 50 let úspěchu a spolehlivosti po celém světě.

Konstrukce vozu Land Cruiser "body-on-frame" odolá i tomu nejnáročnějšímu off-roadu. Žebřinový rám podvozku je lehčí než tradiční konstrukce a dovede absorbovat velké množství energie pro případy nárazu. Má kompletní antikorozní úpravou a silné tělo z oceli "high-tensile steel". Land Cruiser má bytelný podvozek pro optimální off-roadový výkon, na druhou stranu ovšem nabízí i komfortní a stabilní on-road jízdu.

S vozem Land Cruiser si budete vždy jisti, že se bude chovat spolehlivě za všech situací.

SRS airbagy řidiče a spolujezdce a volitelné SRS boční a hlavové airbagy maximalizují bezpečí Vás i Vašich pasažérů.

Land Cruiser má jeden z nejbezpečnějších a nejstabilnějších brzdných systémů se čtyřmi ventilovanými kotoučovými brzdami a brzdným pedálem s variabilním poměrem pro zlepšení přesnosti brzdění.

Kombinovaná technologie ABS s elektronickým rozdělovačem brzných sil (Electronic Brake Force Distribution -EBD) a posilovačem brzdění (B/A) tvoří klíčovou část bezpečnosti nového vozu Land Cruiser.

 Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Toyota Land CruiserToyota Land CruiserToyota Land CruiserToyota Land CruiserToyota Land Cruiser


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

 Toyota Motor Czech, spol. s r.o.

 Šafránkova 1
 155 00, Praha 5

 tel.:  255 706 800 
 tel.:  255 706 870 homolagace individuálních dovozů, přestavby
 fax:  255 706 890

 info@toyota.czInfo:
dnes je: 22.06.2024
svátek má: Pavla
IP: 3.236.116.27
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1