Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Kia Cee'd Sportywagon


Popis:

Opravdová svoboda je v životě bez omezení. Nový cee’d Sporty Wagon podporuje vaši svobodu prostorem, jaký jste si vždy přáli. Budete nadšeni jeho skvělou ovladatelností, vznešeným vzhledem jeho zádě, pohodlným interiérem se spoustou chytrých detailů, objemem zavazadlového prostoru i vysokou úrovní bezpečnosti. Město a doprava v něm jsou náročnější částí dne většiny z nás. Vyberte si proto vůz, který změní vaše vnímání městské džungle a udělá cestování dynamičtějším a povzbuzujícím. Nový cee’d Sporty Wagon vám dodá energii a pozitivně vás naladí pro celý nadcházející den.

Pro bezstarostné a pohodové řízení jste si nemohli vybrat lepší vůz! Nová KIA cee’d Sporty Wagon dokonale doplní váš aktivní životní styl. Vždy bude spolehlivým partnerem na vaší cestě za povinnostmi i zábavou a je opravdu jedno, jestli pojedete sami nebo s celou svou rodinou, jelikož do velkého zavazadlového prostoru naložíte vše, co potřebujete.

Až se v nové KIA cee’d Sporty Wagon usadíte a poprvé obejmete prsty volant, zjistíte, že cítíte přesně to, co jste si vždycky přáli. Veškeré ovládací prvky jsou přehledně a ergonomicky rozmístěné na palubní desce a pro maxi- mální koncentraci při řízení jsou tlačítka i na volantu. V madle řidičových dveří je soustředěno ovládání stahování oken a nastavení vnějších zpět- ných zrcátek. V praktické loketní opěrce mezi předními sedadly je ukryt další odkládací prostor. Materiálům celého interiéru byla věnována mimo- řádná péče – od měkčených plastů na palubní desce s jemnou strukturou povrchu po odolné potahy sedáků a opěradel v případě látek a vzdušnou koženou variantu pro ty nejnáročnější z vás.

V KIA cee ́d Sporty Wagon naleznete prostor bez hranic. Nadstandardně velký úhel otevřených dveří umožňuje pohodlné nastupování i nakládání, a to včetně pátých dveří, které se otevírají i s velkou částí střechy a zvyšují komfort při pohybu pod nimi, i pokud jste vyššího vzrůstu. Nespočet chytře umístěných odkládacích ploch a možnost variabilního uspořádání zadních sedadel zvětšují již tak velký zavazadlový prostor.

Vy i každý z vaší rodiny máte jiné představy o využití volného času. Objemný zavazadlový prostor je připraven pojmout vše, co potřebujete. Už v základu je vám k dispozici 534 litrů, a když navíc složíte zadní dělená sedadla, je tu pro vás rázem 1664 litrů. Náklad proti pohybu zajistíte pomocí praktických podlahových fixačních ok. Osvětlení mimo vůz nebo chladicí box? Není nic jednoduššího! Prostě použijete zásuvku na 12 V, která je umístěna v boční stěně zavazadelníku.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Kia Ceed SportywagonKia Ceed SportywagonKia Ceed SportywagonKia Ceed Sportywagon


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
252 43 Čestlice
Czech Republic

tel.: 267 188 401
fax: 267 912 260

e-mail: kia-info@kiamotors.cz

www.kia.czInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1