Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Kia Venga


Popis:

Každý miluje prostor. Tak proč bychom toho nevyužili? Nová Kia Venga využívá prostor skutečně obdivuhodně. Díky jejímu modernímu a dynamickému vzhledu, vysoké linii střechy, neobvykle velkému rozvoru kol a panoramatické prosklené střeše v ní získáte skutečně všestranný vůz, který ve vás vyvolá pocit, že vám patří i obloha. Právě určité volnomyšlenkářství nám pomohlo vytvořit zcela nový vůz. Dnes s sebou Venga přináší spousty šikovných myšlenek, připravených na to, abyste je prozkoumali a využili.

Nová Kia Venga přichází s vnitřní sebedůvěrou, a to díky naší bezkonkurenční 7leté záruce. Tato záruka chrání pohonné ústrojí po dobu až 7 let nebo do ujetí 150 000 kilometrů, zatímco na zbytek vozu se vztahuje záruka 5 let nebo do ujetí 150 000 km, první tři roky záruka není omezena počtem najetých kilometrů. Součástí záručního balíčku je také 12letá garance proti prorezavění. Tuto exkluzivní garanční službu Vám jednoduše nabízíme, protože můžeme. Naše vozy jsou tak dobře postavené, že s největší pravděpodobností nebudete muset těchto výjimečných záruk ani využít.

Nová Kia Venga má všechny nezbytné prvky, aby se stala mezinárodní ikonou stylu. U jejího zrodu stál náš evropský designérský tým působící ve Frankfurtu. Pod dohledem tohoto designérského týmu se Venga vyvinula ve vůz s pevnými, svalnatými liniemi, pevným postojem a nápadnou charakteristickou přední maskou – a právě díky tomu je tak osobitá a výrazná.

Tak jak to očekáváte od vozu typu MPV, Kia Venga je odborníkem na všestrannost – a navíc přidává i několik překvapení. Přes své kompaktní vnější rozměry nabízí spoustu prostoru pro různé potřeby i díky zavazadlovému prostoru s objemem 444 litrů. Navíc Venga poskytuje mnoho způsobů, jak zavazadlový prostor ještě zvětšit. Zadní sedadla dělená v poměru 60:40 se sklopí dopředu, aby vznikla rovná plocha. Zadní lavice je posuvná v rozsahu 15 cm. Flexibilní dvoupatrová podlaha zavazadlového prostoru umožňuje použitím její spodní části zvětšit celkový objem až na 570 litrů. Je to jen další skvělý příklad všestranného designu modelu Venga.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Kia VengaKia VengaKia Venga


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
252 43 Čestlice
Czech Republic

tel.: 267 188 401
fax: 267 912 260

e-mail: kia-info@kiamotors.cz

www.kia.czInfo:
dnes je: 22.06.2024
svátek má: Pavla
IP: 3.236.116.27
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1