Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Kia Picanto nové


Popis:

Nová Kia Picanto. Toto ohromující auto nabízí nový pohled sofistikovanosti a komfortu, který nebyl v této třídě doposud dostupný. Silná stránka designu exteriéru se úzce prolíná v ineriéru. Kvalitní materiál a prémiové prvky výbavy. Motory Picanta jsou kvalitativně na nejvyšší úrovni nabídky a splňují nejnáročnější emisní požadavky obsahu CO2 v hodnotách od 90 g/km. A dokonalý zážitek každého řidiče doplňuje také skutečnost 7leté záruky.

Za málo peněz hodně muziky. Délka 3,6 m nabízí Picantu ty správné rozměry a fasinující design poskytuje skvělé zážitky. Pohled na tygří nos v kombinaci se zakomponovanými LED diodami, sportovní přední nárazník. Charakteristická protažená linie na boku automobilu, společně se zdůrazněnými předními LED světly a výraznou linií střechy zdůrazňují vyvážené proporce. Výsledkem je smělý a sebejistý vzhled. Není divu, že nové Picanto vyzařuje sebedůvěru.

Automobil nabízí ve své třídě nadstandardní interiér s nabídkou stylových doplňků. Pro ty, kteří touží po vyspěkých technologiích, inovativní výbavě nabízí nové Picanto sportovní vzhled budíků přístrojové desky, lépe vybavenou audio soustavu, vyhřívaný volant, bezklíčkové otevírání automobilu, systém startování tlačítkem Start/Stop. Díky rozvoru podvozku nabízí Picanto více místa pro Vaše pohodlí. V případě potřeby lze zadní sedadla sklopit do zcela rovné plochy. Veškeré Vaše potřeby a nápady jsme schovali do kompaktního prostředí.

Nová Kia Picanto dokazuje fakt, že nepotřebujete velkoobjemové motory pro zážitek z jízdy. V nabídce jsou 2 sofistikované benzínové motory: tříválec o objemu 1.0 L dosahuje výkonu 69 k a 1.25 L s výkonem 85 k. Všechny modely mohou být v příplatkové výbavě doplněny systémem EcoDynamics paketem, který je klíčem k uspoře paliva a nižší produkci emisí. paket nabízí systém Start/Stop (ISG), pneumatiky s nízkým valivým odporem a indikátor řazení rychlostí. Pro co nejvyšší snížení emisí CO2 je k dispozici také LPG motor o objemu 1.0 l, který kombinuje klasický benzinový pohon s LPG. Vidíte, že chytrých nápadů máme dostatek.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Kia PicantoKia PicantoKia PicantoKia Picanto


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
252 43 Čestlice
Czech Republic

tel.: 267 188 401
fax: 267 912 260

e-mail: kia-info@kiamotors.cz

www.kia.czInfo:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1