Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Kia Rio nové


Popis:

Zrozena pro Váš život Nová Kia Rio nenechá nikoho chladným, v každém ohledu. Dynamický hatchback s ohromujícím designem má v této třídě skutečně co nabídnout. Neočekávanou úroveň komfortu, prostoru a výbavy, audiosystémy s nejmodernější technologií a nejvyspělejší bezpečnostní prvky v kombinaci s nízkými provozními náklady. Nízkou spotřebu paliva a hodnoty emisí CO2 začínající na pouhých 85 g / km. Přidejte k tomu jedinečnou 7letou Kia záruku a získáte vůz, u něhož si můžete být jisti, že bude obdivován. 

Spolehlivě vzrušující Nová Kia Rio kombinuje potěšení s absolutním pocitem bezpečí a jistoty. Tento hatchback je tak kvalitní, že si na něj můžeme dovolit poskytnout naši jedinečnou 7letou záruku, stejně jako na všechny vozy v modelové nabídce Kia. Jsme hrdi na to, že poskytujeme kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Je to příslib, který sahá daleko za brány výrobního závodu. Naším cílem je poskytovat zákazníkům nejlepší možné služby, které jim zajistí spokojenost a pozitivní zkušenosti se značkou Kia i v budoucnosti.

Design s láskou k detailům Nová Kia Rio zaujme vzrušujícími dynamickými detaily, mezi něž patří například typická přední maska, charakteristická boční linie nebo atletická zadní partie. Tvar se zde snoubí s funkcí: světlomety pro denní svícení, zadní svítilny a směrové ukazatele ve vnějších zpětných zrcátkách jsou vybaveny nejmodernější úspornou světelnou technikou LED diodami.

1. Světlomety se svítilnami pro denní svícení LED

2. Zpětná zrcátka se směrovými ukazateli LED

3. Zadní svítilny LED

Kia Rio Vás překvapí. Přichází s prémiovou úrovní kvality, elegance a výbavy. V Riu cestuje každý v maximálním pohodlí. Je to díky výbavě, která pomáhá řidiči, jako je např.: vyhřívaný volant a sedačky, bezklíčkové odemykání, plně automatická klimatizace, která udržuje nastavenou teplotu, nebo sofi stikovaný audiosystém zajišťující zábavu pro všechny cestující. 1. Vyhřívaný volant V chladném počasí přidá ještě vyšší komfort a luxus. 2. Bezklíčkové odemykání Stačí jen, abyste měli inteligentní klíč v kapse nebo kabelce. Jakmile se k vozu přiblížíte, klíč je vozem rozpoznán. Chcete-li dveře odemknout, stiskněte jednoduše tlačítko na klice dveří. Motor pak spustíte stisknutím tlačítka Start / Stop.

Uvolněně a s přehledem Ergonomicky navržená přístrojová deska pomáhá řidiči k maximálnímu soustředění na řízení tak, aby mu bylo zábavou. Výškově a podélně nastavitelný volant je vybaven praktickými ovládacími prvky. Můžete tak mít ruce stále na volantu. Sofi stikovaná přístrojová deska Supervision zobrazuje údaje palubního počítače.

Větší výběr, více možností připojení V Riu máte zaručen vysoký standard také v oblasti nejmodernějších informačních a zábavních systémů. Sofi stikovaná audiosoustava přehraje Vaši oblíbenou hudbu z CD přehrávače nebo externích zařízení připojených prostřednictvím vstupu AUX, popřípadě vstupu USB pro přehrávače MP3 a kabelem pro iPod. Ať si zvolíte jakékoli médium, zvuková aparatura Vám poskytne plný a bohatý zvukový zážitek.

Komfortní zóna v Riu V novém modelu Kia Rio se budete cítit okamžitě uvolněně. Naši designéři totiž navrhli vzdušný a prostorný interiér vyrobený z vysoce kvalitních materiálů. Zatímco ergonomicky tvarovaná sedadla nabízejí vynikající oporu těla, měkčený povrch přístrojové desky vytváří prémiový vzhled a atmosféru. K vysoké úrovni komfortu přispívají také inteligentní technologie, jako například plně automatická klimatizace. Plně automatická klimatizace / ionizér Nastavte si teplotu v interiéru a systém ji bude samočinně udržovat. Čistič vzduchu automaticky udržuje pomocí iontů příjemné zdravější ovzduší v kabině.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Kia RioKia RioKia Rio


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
252 43 Čestlice
Czech Republic

tel.: 267 188 401
fax: 267 912 260

e-mail: kia-info@kiamotors.cz

www.kia.czInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1