Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Kia Soul


Popis:
Kia SOUL – naprostá novinka v modelové řadě Kia je dokonce tak jedinečná, že zakládá novou automobilovou kategorii CUV (Crossover Utility Vehicle). Jsme si jistí nejen unikátním vzhledem, ale i kvalitou celého vozu. Ta se plně projevuje v nabídce pětileté záruky. Navíc už nyní Kia SOUL vlastní světový primát – je prvním autem na světě, které má duši i v názvu.

Ukažte, že uniformita je vám cizí a není překážka, která by vás zastavila. Vždyť Kia SOUL je odpovědí na všechna vaše přání. Robustní, a přesto kompaktní karo- serie posazená výš, než bývá zvykem, vám dodává ještě větší pocit bezpečí a jis- toty. Neokoukané uspořádání přední partie s horizontálně umístěnými blinkry pod světlomety, profilovaný tvar mřížky chladiče, boční „žábry“ a téměř kolmá záď říkají jasně: Konfekce není nic pro mě!

Kia SOUL plní odvěké přání každého z nás – touhu odlišit se, být jiný. Kia SOUL vám ihned nabízí mnoho modelových variant, jež jsou rozdílné designem, uspo- řádáním, tvarem a barevností exteriérových prvků. Stačí si vybrat, která vám bude nejbližší, a můžete směle pokračovat v dotváření podle vlastních představ! Kia SOUL je lídr v individualizaci – ještě nikdy nebylo možné si pořídit sériový vůz s takovou mírou osobitých prvků, které si vyberete a které změní vaše auto v jedi- nečný otisk vaší vášně už při jeho vzniku. S první jízdou začnete svébytnému kouzlu podléhat ještě více. Všemi smysly od té chvíle budete intenzivně vnímat a objevovat každičký detail, skvělé parametry i zasloužený komfort.

Kia SOUL není a nebude fádní a tuctové auto. Je jen na vás, jestli necháte jeden z výrazných jedenácti barevných odstínů karoserie bez dalších úprav, nebo ho doplníte decentním či kontrastním polepem. Výsledek tak vždy bude odrážet vaši osobnost. Celek zbývá doplnit jedním z několika rozměrů a designů ráfků kol, který bude nejlépe ladit s vaší stylovou úpravou karoserie. Věříme, že i v této oblasti vám širokou nabídkou vyjdeme plně vstříc.

Individuální úpravy a možnost volby se promítají i do podoby interiéru. Slaďte palubní desku, potahy sedadel a výplně dveří s exteriérem. Nebo naopak vytvořte naprostý protipól, který by asi nikdo nečekal. Zhmotněte svou fan- tazii a buďte hrdými spoluautory svého nového vozu.

Kia SOUL jako stvořitelka kategorie CUV mění zaběhnutá pravidla. To se odráží nejen v její celkové koncepci, ale i v užití technologií. Že nalez- nete vše, co si přejete ve svém novém voze mít, to očekáváte, ale Kia SOUL vás překvapí množstvím nadstandardních prvků, jako je třeba možnost připojení vašich externích audiovizuálních přístrojů přes rozhraní USB. Další zajímavou novinkou je promítání obrazu z kamery umístěné v zádi vozu do zpětného zrcátka.

Vezměte za kliku dveří nového vozu Kia SOUL a uvítá vás otevřená náruč. Přesně taková, jakou nabízí opravdový „partner“. Navíc takový, který svým stylovým zevnějškem okouzluje každého, kdekoli se ukáže, a přesto je oddán jen a pouze vám. Otevřená náruč vás po usednutí do vozu přátelsky obejme a umožní vám nechat okolní svět daleko za sebou. Naším cílem je přicházet jen s tím nejlepším pro váš maximální komfort a radost. Kia SOUL je toho důkazem. Nastavením sedadla a volantu si najdete ideální polohu. První, co vás zaujme, je báječný výhled do všech stran – uvidíte tak víc než ostatní. Umožňují to oproti jiným vozům výše umístěná sedadla. Na dotek pří- jemné materiály i designově velice povedená přístrojová deska dodávají celkovému vyznění interiéru eleganci a útulnost. Všechny ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny a každý z cestujících ve svém dosahu najde i množství praktických odkládacích míst.

Už při pouhém nastupování vás Kia SOUL příjemně překvapí. Vyšší světlá výška vám umožňuje pohodlnější usednutí, aby vás následně interiér ohromoval množstvím prostoru pro nohy, v oblasti ramen i nad hlavou. Bohatě dimenzovaná sedadla vytváří podmínky pro ideální podporu těla i vaši celkovou pohodu nejen na dlouhých cestách. Jediné, co nevíme, je tohle: Jakou osobitou podobu dáte interiéru? Vyklopením kolmé zadní stěny vzhůru se před vámi objeví téměr čtvercový nakládací otvor. Když budete potřebovat převézt něco objemnějšího, stačí sklopit zadní opěradla. Vznikne tak rovná podlaha, která pod sebou navíc ukrývá další praktickou odkládací schránku. Kia SOUL nemá jen duši, ale i srdce. Jaké bude, je opět jen a jen na vás. Jedno je zážehové a druhé vznětové. Obě pohonné jednotky jsou čtyřválcové se šestnácti ventily a dodávají výkon 126 k v benzinovém a 128 k v dieselovém provedení. Rozdílné jsou i velikosti krouticího momentu přenášeného na přední poháněnou nápravu – dieselový motor disponuje 260 Nm oproti 156 Nm benzinového agregátu. Podle úrovně standardní výbavy máte možnost volby mezi pětistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou. Oba motory i pře- vodovky jsou pro Kia SOUL precizně odladěny a bu­dou vám oporou za všech jízdních podmínek.

Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Kia SoulKia SoulKia SoulKia Soul


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
252 43 Čestlice
Czech Republic

tel.: 267 188 401
fax: 267 912 260

e-mail: kia-info@kiamotors.cz

www.kia.czInfo:
dnes je: 14.07.2024
svátek má: Karolína
IP: 44.192.94.177
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1