Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen Caddy Life


Popis:

Víc, než jste zvyklí, víc, než jste čekali: Pokud jde o prostornost nového Caddy Life, skutečně mu nikdo nemůže nic vyčítat. Díky dvojici velkých posuvných dveří širokých 70 cm není nakládání a nastupování žádným problémem, a to ani při parkování v úzkých mezerách. I přes kompaktní vnější rozměry prostornost interiéru doslova ohromí. Vnitřní prostor lze navíc snadno přizpůsobit jakýmkoli účelům. Caddy Life je prostě vozem pro každodenní používání, ale také pro dny sváteční a nevšední aktivity.

Mnoho věcí přináší tu pravou radost teprve tehdy, když je děláme společně s dalšími lidmi. A v novém Caddy Life nepřijde zkrátka skutečně nikdo: Díky dvoumístné lavici ve druhé řadě sedadel v prostoru pro cestující, které se dodává na přání, nabízí Caddy Life sedm plnohodnotných pohodlných míst. Třímístná lavice uprostřed je navíc dělená a sklopná, takže lze přepravovat i velmi rozměrné předměty. Dělené sedačky lze sklopit a potom ještě jednou překlopit směrem dopředu. Spousta prostoru a možnost jeho variabilního využití přináší ten pravý požitek z cestování.

Můžete cestovat v plném obsazení a přitom se vám věci ve voze nebudou vršit jedna přes druhou. To je zásluha promyšlené koncepce odkládacích schránek a přihrádek. Pod sedadlem řidiče se ukrývá prostorná zásuvka, na středové konzoli v prostoru řidiče je velká odkládací přihrádka s krytem, vpředu lze nalézt i dva držáky šálků s nápoji, vzadu je ještě jeden. Do kapes ve výplních dveří lze uložit až litrové lahve, spousta místa pro uložení dalších předmětů je v prostorné schránce u stropu nad čelním oknem. Také ve výplních posuvných dveří a v prostoru pro nohy u cestujících na zadních sedadlech jsou umístěny velké odkládací schránky – to aby bylo všechno na svém místě a nic vás při jízdě neomezovalo.

Dcera musí k lékaři. Žena do práce. Přítel na univerzitu. Caddy Life je připraven na všechno. U volantu lze nastavovat výšku i sklon. Sedadlo řidiče se nastavuje výškově. U sedadel řidiče i spolujezdce je možné nastavit sklon opěradla. Každý řidič tak snadno nalezne polohu, která je mu příjemná a zároveň mu zaručuje perfektní přehled všech palubních přístrojů a neunikne mu nic z toho, co se děje na silnici. Také spolujezdec si může udělat plné pohodlí – Caddy Life je tu skutečně pro všechny.

Vzhůru do víru života. S plnými košíky nebo nákupními taškami. Se zavazadly na dlouhou dovolenou. S kufry, které nelze skoro zapnout. Caddy Life vás snadno zbaví mnoha starostí – díky zavazadlovému prostoru o objemu 750 l, který lze zvětšit až na 2850 l. Do sedmimístného modelu lze naložit předměty o hmotnosti až 603 kg, takže snadno přepravíte i velmi těžké předměty. Jen na jediné není uvnitř nového Caddy Life místo: Na to, co vás omezuje.

Cílů je bezpočet. Výkonné pohonné jednotky jsou čtyři: Vznětový motor TDI o objemu 1,9 l a výkonu 55 kW/75 k, turbodiesel TDI® o objemu 1,9 l a výkonu 77 kW/105 k, zážehový motor o objemu 1,4 l a výkonu 59 kW/80 k a zážehový agregát o objemu 1,6 l a výkonu 75 kW/102 k. Vznětové motory využívají inovativní technologii vstřikování čerpadlo-tryska. Díky přímému vstřikování do válců je všechno palivo optimálně využito. Výsledkem je nižší spotřeba a menší množství škodlivin ve výfukových plynech. Vysoký výkon a nízká spotřeba – tato kombinace platí i pro zážehové motory. Dokonalá kombinace požitku z jízdy a hospodárnosti.

Caddy Life provází svého majitele bezpečně den po dni. Elektronické systémy ABS, ASR a MSR dodávané sériově dokážou v kritických situacích pomoci tím, že cíleně regulují činnost brzd a motoru. Airbag řidiče a spolujezdce i boční airbagy vpředu poskytují dokonalou ochranu před zraněním. Na přání se dodává i systém ESP s integrovaným brzdovým asistentem, který v extrémních jízdních situacích zaručuje dokonalé vedení stopy: Na dálnici i na okresních silnicích, v ostrých zatáčkách, ve městě, na mokrém listí, prostě na jakékoli cestě. Na nový Caddy Life je stoprocentní spolehnutí.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen Caddy LifeVolkswagen Caddy Life


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1