Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen Eos


Popis:

Nový Eos osloví stejnou měrou srdce i rozum. Záleží na počasí, Vaší chuti i náladě, zda pojedete se zataženou střechou nebo si budete vychutnávat jízdu pod širým nebem. Inovační koncepce vozidla s vylepšenou funkčností Vám nabízí mnohostranné možnosti pro Vaše aktivity i potěšení z jízdy.

Pozice, kterou řidič a spolujezdec zaujímají na sedadlech, jim dává možnost cítit se jako v opravdovém kabrioletu. Na základě toho, že přední sloupek je posunut dozadu méně, než je obvyklé, vyčnívá čelní okno jen neznatelně nad hlavy cestujících a ti tak mohou zažívat pocit jízdy pod širým nebem.

Po stisknutí tlačítka se nový Eos změní z kupé v kabriolet. Střešní systém CSC, který byl vyvinut speciálně pro Eos, v sobě spojuje vlastnosti kupé, střešního okna a střechy kabrioletu. Pouhých 25 sekund stačí k tomu, aby se střešní konstrukce, která se skládá z pěti částí, zcela automaticky zasunula a Vy tak během chvilky pocítíte závan svěžího větru. Střešní systém CSC lze obsluhovat komfortně pomocí spínače umístěného ve střední konzole. Větrná clona, která se dodává jako výbava za příplatek, bude chránit šíjovou partii Vašeho těla před vířícím vzduchem.

Jedinečné je u vozu Eos posuvné/výklopné prosklené střešní okno, které je integrované do střešního systému CSC. Pokud chcete, můžete se i při zatažené střeše nechat ovívat čerstvým vzduchem. Elektrické posuvné/výklopné prosklené střešní okno lze kdykoli samostatně otevřít, uvolnit se a nastavit hlavu neobvyklému požitku z jízdy.

Paleta motorů bude zahrnovat mimo jiné čtyři silné agregáty FSI, které Vám nabídnou výkon střižený na míru - od 85 kW (115 k) až do 184 kW (250 k). FSI je synonymem inovační technologie přímého vstřikování, u kterého se palivo pod vysokým tlakem dostává přímo do spalovacího prostoru. Výsledkem je maximálně dynamický průběh síly a zároveň optimální hospodárnost. Nový Eos přenáší svou sílu pomocí 6rychlostní převodovky na přední nápravu.

Fanouškům naftového motoru bude k dispozici motor TDI, který je silný v tahu, ale má i tichý chod; přesvědčí stejnou měrou svou úsporností i svým výkonem: čtyřválec, zdvihový objem 2 litry, 103 kW (140 k).Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen EosVolkswagen EosVolkswagen EosVolkswagen Eos


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 14.07.2024
svátek má: Karolína
IP: 44.192.94.177
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1