Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen Phaeton


Popis:

V luxusní třídě automobilů už nic nebude tak, jak to bývalo dříve. Objevil se totiž Phaeton - mistrovské dílo značky Volkswagen - a stanovil zcela nová měřítka. Byl vyvinut s vizí výjimečného automobilu, vyrábí se v unikátní továrně a je spojen s nabídkou vynikající péče a služeb.

Volkswagen Phaeton se stal díky svým komfortním sedadlům prvním vozem, který získal potvrzení, že jeho sedadla nezpůsobují zdravotní komplikace. Inovativní techniku těchto sedadel ocenili odborníci prestižní cenou "Professor Ferdinand Porsche Preis 2003".

Stačí jediný pohled a každému je okamžitě jasné, že Phaeton nově definuje luxusní třídu automobilů. Dělá to emotivně a zcela jinak, než všechny ostatní automobily světa. Phaeton má zcela svébytný design, který vyjadřuje perfektnost a vášeň. Je koncipován jako limuzína luxusní třídy, která se vyznačuje dokonalým zpracováním každého detailu. Nechejte se okouzlit.

Phaeton stanoví nové standardy v mnoha ohledech. Samozřejmě i v designu. Mimořádně čisté linie jeho tvarů a jedinečná harmonie techniky a smyslné estetiky jsou výrazem a zároveň symbolem ducha doby nového tisíciletí.

Styling karoserie je velmi působivý. Jasné, harmonické proporce signalizují převahu síly a dostatek sebevědomí.

Pro Phaeton byl vyvinut zcela nový postup lakování. Výsledek je skvělý: Barvy doslova září a jsou i mimořádně odolné proti poškrábání.

Volkswagen Phaeton poháněný motorem W12 má výrazně sportovní design. Koncovky jeho výfuku jsou chromované a jsou dokonale začleněny do zadního nárazníku.

Moderní design a jasné členění křivek a linií karoserie Phaetonu pokračuje i v jeho interiéru. Smyslná estetika nejušlechtilejších materiálů dodává prostoru pro cestující luxusní atmosféru. Zákazníci mohou téměř libovolně volit a kombinovat barvy, materiály a výbavy. Můžete si být jisti: Váš Phaeton je tak jedinečný a výjimečný jako Vy sami.

Můžete volit mezi nejjemnější kůží a nejušlechtilejšími tkaninami špičkové kvality. Například čalounění "sensitive" využívá obzvlášť jemnou italskou kůži "nappa", která se jinak používá pouze pro výrobu nejdražšího zakázkového nábytku.

Exkluzivní kožené čalounění "sensitive" a "vienna" je možné získat v několika barevných provedeních - šedém "kristallgrau", černém "anthrazit", béžovém "sonnenbeige", modrém "navyblue" nebo petrolejovém "petrol". V případě zájmu lze zvolit i rozšířené čalounění "sensitive", které zahrnuje i palubní desku, dveřní výplně a zadní stranu opěradel předních sedadel

Ušlechtilý design a technika nejvyšší úrovně se spojuje v multifunkčním volantu elegantního čtyřramenného designu: Věnec a ramena volantu jsou potaženy jemnou kůží ve stejné barvě, v jaké je vyvedena horní část palubní desky. Integrované ovladače umožňují komfortní a bezpečnou obsluhu často využívaných přístrojů, jako jsou např. autorádio nebo telefon.

Perfektnost dotažená do posledního detailu je u nové luxusní limuzíny automobilky Volkswagen samozřejmostí. I povrch pedálů je zhotovený z vysoce ušlechtilé oceli.

Phaeton je vybaven vším, co Vám zpříjemní život. Analogové hodiny jsou stylově začleněné do dřevěné lišty přístrojové desky a nastavují se synchronně s navigačním systémem pomocí systému satelitní navigace.

Vždy s noblesou: Pro interiérové dekorační lišty jsou použity výlučně vybrané druhy ušlechtilého dřeva - eukalyptus, myrta, kořenové dřevo ořechu nebo kaštan. Můžete volit nejrůznější druhy vykládání dřevem.

Perfektní koncept osvětlení interiéru limuzíny Phaeton vnáší do Vašeho života nové světlo: Můžete si individuálně nastavit intenzitu všech světel - prostorového osvětlení ve vnitřním zpětném zrcátku, předního i zadního stropního světla, čtyř čtecích lampiček i automatického osvětlení prostoru pro nohy.

Uvedete se v nejvyšším lesku: Kulisa řazení a analogové hodiny září ušlechtilým chromem.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen PhaetonVolkswagen PhaetonVolkswagen PhaetonVolkswagen Phaeton


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1