Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen Passat Variant


Popis:

Od nynějška můžete nově definovat svá přání - díky novému modelu Passat bude Váš život ještě příjemnější. Passat udělá vše pro to, aby Vám poskytl prvotřídní komfort a dokonalý požitek z jízdy. Proto konstruktéři promýšleli i ty nejmenší detaily. Výsledkem je automobil, který díky spoustě inovací stanovuje úplně nová měřítka. Můžete se těšit na mimořádný luxus, na který si rychle zvyknete.

Dokonalé uvolnění nabízejí na přání dodávaná přední sedadla s možností elektricky ovládaného nastavování ve 12 směrech. Elektricky lze u těchto sedadel nastavit jak podélnou polohu, tak i výšku sedáku, nastavovat lze také sklon opěradla i sedadla. Nastavitelná je i bederní opěrka. Inteligentní "paměť" sedadla si zaznamená Vaše individuální nastavení sedadla a zrcátek.

Ideálně promyšlené: Díky četným odkládacím schránkám a přihrádkám různé velikost a provedení si můžete všechny své drobnosti uspořádat tak, abyste je měli kdykoli po ruce. Vpředu jsou místa dokonce i na 1 l PET láhve s nápoji nebo na silný autoatlas. Také deštník dodávaný na přání je dobře uložen v přihrádce určené speciálně jen pro něj. Za horkého léta si můžete ochladit nápoje v klimatizované přihrádce před spolujezdcem.

Nový Passat je vybaven klimatizací "Climatronic". Dvouzónová regulace teploty umožňuje individuální nastavení teploty na levé i pravé straně interiéru. Nepřímé výdechy ventilace navíc zabraňují vzniku průvanu. Další předností je na přání dodávaná elektricky ovládaná roletka zadního okna, která cestujícím na zadních sedadlech zaručuje optimální ochranu před slunečními paprsky.

Nový Passat Vás bude hýčkat vynikajícím akustickým komfortem. Interiér vozu je účinně odhlučněn, karoserie a podvozek byly důsledně optimalizovány, tak, aby byly splněny maximální nároky kladené na stabilitu, vibrace i akustiku. Určitě oceníte, že i při rychlé jízdě se můžete nerušeně bavit s ostatními pasažéry: Aerodynamický hluk, vyvolaný prouděním vzduchu kolem karoserie, i hluk od nerovností vozovky jsou sníženy na minimum.

Pravým zážitkem pro Vaše uši bude dokonalý poslech hudby či slova, garantovaný za příplatek nabízeným desetikanálovým audiosystémem "RCD 500 Dynaudio Sound" s měničem CD disků. Čtyři výkonné basové reproduktory, dva středotónové reproduktory, jejichž role je naprosto nezastupitelná, a čtyři maximálně dynamické vysokotónové reproduktory Vám spolu s celkovým výstupním výkonem 600 W poskytnou skutečně brilantní zážitek, který se svojí kvalitou vyrovná požitku z poslechu živé hudby v koncertním sále.

Pro nový Passat je charakteristický velmi prostorný interiér - díky citelnému nárůstu všech vnějších rozměrů nabízí Passat vnitřní prostor odpovídající vozu vyšší třídy. To ocení bezprostředně nejenom cestující na všech sedadlech, ale nový Passat se blýskne také při nakládání: Zavazadlový prostor nového modelu Passat má nyní základní objem 485 litrů a Passat Variant pojme 513 litrů a při sklopených zadních sedadlech dokonce 1956 litrů.

Zavazadlový prostor verze Variant je velmi variabilní. Zadní sedadla se dají sklopit a podlaha je polohovatelná.

I za úplné tmy nastoupíte i vystoupíte bezpečně a komfortně, a to díky světlometům s funkcí "Coming home" a "Leaving home" (série pro verzi Higline). Pomocí klíče s dálkovým ovládáním se aktivují tlumená světla a vnitřní osvětlení, takže okolí vozu je dostatečně osvětleno. Na cestu k vozu nebo od vozu budete tedy vždy dobře vidět.

Design nového Passatu naznačuje budoucí stylistické trendy. Jasná řeč harmonických tvarů potvrzuje, že pokud jde o inovace a emoce, udělali návrháři automobilky Volkswagen zase velký krok kupředu. Design Passatu v sobě spojuje fascinující dynamiku s elegancí - výsledkem je skvělý vůz, který hned na první pohled dává najevo, že od něj můžeme očekávat nevšední výkony i zážitky.

Délka činí 4,77 m a šířka dosahuje 1,82 m. Stylové čisté linie dávají vyniknout jeho sebevědomé suverenitě. Dynamické proporce a větší šířka mu propůjčují nezaměnitelný image vysoce výkonného vozu.

Přední partie nového Passatu hovoří o smyslu pro dokonalost. Sebevědomá tvář vozu vyzařuje ušlechtilost a hrdost. Výrazné karosářské linie vedou přes přední část vozu, kde se spojují a vytvářejí chromovaný rámeček nově řešené masky chladiče, která připomíná šlechtický erb.

Trvalý dojem zanechají atraktivní kola. Díky 16" kolům z lehkých slitin "Milwaukee" a "Monza" s pneumatikami šířky 215 mm, nebo 17" kolům z lehkých slitin "Macau", "Monte Carlo", "Wetswood", "Le Mans" (tato kola jsou nabízena za příplatek), případne 18" kolům "Chicago" s pneumatikami šířky 235 mm, Vám budou silnice ležet doslova u nohou.

Pro interiér nového Passatu je typická dokonalost každého detailu. Promyšlená souhra ušlechtilých materiálů a pečlivě vybíraných dekorativních prvků umocňuje moderní, vzdušnou atmosféru interiéru. Do modelů Passat Highline se na přání dodávají dekorativní prvky z "kartáčovaného" hliníku. Atmosféru luxusu, ve které se budete cítit jako doma, vytvářejí zase dekorativní prvky z vybraných druhů leštěných dřev - z kořenů ořešáku nebo kmene topolu.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Passat Variant


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1