Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen Fox


Popis:

Skutečná velikost vychází zevnitř - potvrdit tuto tezi je pro nový Fox hravě snadné. Jeho design, orientující se zejména na ergonomii, jakož i efektivní využití stávajícího prostoru se postarají o zcela nový pocit a zážitek na všech sedadlech. Pocítíte to: nový Fox je znatelně víc než jen malý vůz.

Posaďte se v novém Foxu. Překvapí Vás jeho velkorysá nabídka místa a prostor v oblasti hlavy, protože nový Fox je opravdový čtyřsedadlový vůz, který poskytuje velký prostor pro nohy i u zadních sedadel. Od přístrojové desky až po kryt zavazadlového prostoru - celý interiér se prezentuje jako moderní a je promyšlený tím nejlepším způsobem. Přitom jsou to právě početné užitečné detaily, které zajišťují zvláštní pocit z prostoru a umožňují potřebnou flexibilitu podle Vašich přání.

Také při hledání parkoviště si Fox v celé své velikosti poradí: S délkou pouze 3,83 m a šířkou 1,66 m najde místo i tam, kde téměř všechny ostatní vozy pokus zaparkovat vzdaly. Díky rozvoru 2,46 m a velmi malému poloměru otáčení mohou velké věci připadat jako malé a nový Fox je tak Vaším ideálním společníkem při jízdách v městských centrech.

Zavazadlový prostor nového Foxu lze také označit jako prostorový zázrak. Na přání dodávané symetricky dělené dvoumístné zadní sedadlo s možností podélného posouvání, sklopení i úplného složení zajistí opravdu velkou dávku flexibility. Celou zadní část vozu tak lze v případě potřeby využít jako zavazadlový prostor, čímž se jeho objem zvýší z 260 l na 1016 l. Získáme tak dostatek místa i pro přepravu neskladných předmětů.

Nový Fox Vám ušetří starosti, kam s tou spoustou maličkostí, které na cestách potřebujete. Velké množství odkládacích přihrádek, mimo jiné i uprostřed zadního sedadla, nebo kapsy na zadní straně opěradel předních sedadel Vám poskytnou dostatečné množství prostoru. Obzvláště praktická je zásuvka pod výškově nastavitelným sedadlem řidiče.

Nový Fox stanoví nová měřítka v oblasti hospodárnosti. Potěšitelně nízkou spotřebou a zároveň dynamickým chováním při jízdě přesvědčí na celé čáře.

Ve dvou na sobě nezávislých nárazových testech zjistily jak německý časopis Auto Bild ve spolupráci s německým ústavem silniční a městské dopravy DEKRA, tak i ADAC (německý automobilový klub), že u nového Foxu je zajištěna nejlepší ochrana posádky v dané kategorii. Test, který prováděl Auto Bild, prokázal, že u Foxu je u čelního nárazu dosahována dokonce přibližně stejně vysoké úrovně ochrany posádky jako u Golfu.

Pro nový Fox je samozřejmostí perfektní zpracování až do detailů. I v tomto malém voze je bezpečnost mimořádně důležitá. Bylo například provedeno zesílení karosérie podélnými a příčnými výztuhami, aby prostor pro cestující zůstal v případě nehody stabilní.

Bezpečnost je pro Fox samozřejmostí. Proto je sériově vybaven antiblokovacím systémem ABS. Zabrání to zablokování kol na kluzké vozovce. Fox tak zůstává i v kritických situacích pánem situace a bezpečně pokračuje v kursu. Je to opravdový přítel a průvodce s rychlými reakcemi.

Ve Foxu se můžete opravdu opřít. Pohodlné opěrky hlavy poskytují skutečné uvolnění a dodatečnou bezpečnost pro všechny cestující jak vpředu, tak i vzadu. I na dlouhých cestách se budou všichni ve voze cítit příjemně, budou v pohodě a stráví zde bezstarostné hodiny. Člověk by pak už nejraději vůbec nevystoupil.

Technika, ukazující další směr, byla u Foxu využita i pro bezpečnost malých pasažérů. Vysoce bezpečné úchytné mechanismy ISOFIX v zadním sedadle umožňují upevnění dětských sedaček ke karosérii vozu a poskytují tak maximálně pevné připevnění cenného "nákladu". Také montáž a demontáž dětské sedačky se tím stává dětskou hrou.

 Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen Fox


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1