Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen Jetta


Popis:

Jetta vytyčuje ve své třídě nová měřítka a to i v oblasti designu. Elegantní silueta, výrazný vzhled přední části vozu, který má novou tvář značky Volkswagen, a sportovně laděná mřížka chladiče přitahují pohledy jako magnet. Stylové prvky designu jako jsou atraktivní chromované lišty na bočních oknech (od Comfortline), nebo přední světlomety a směrová světla, pod společným krytem z čirého skla, udávají tón v otázce estetiky.

Maximální možnosti: Na výběr je z deseti motorů - šesti benzinových a čtyř naftových. Nízká spotřeba a vzrušující síla vytvářejí dokonalou kombinaci.

Sportovní silueta jí propůjčuje neodolatelný vzhled - stejně jako výrazná přední partie vozu s novou tváří značky Volkswagen, sportovně laděná mřížka chladiče a ušlechtilé chromované lišty na bočních oknech (u Comfortline/Sportline). Stylový design - všude, kam jen oko pohlédne.

Při délce 4,55 m a šířce 1,78 m nabízí dostatek místa - a díky tomu také komfort, který v této třídě vozidel vytyčuje měřítka. To samozřejmě platí také pro zavazadlový prostor, který pojme úctyhodných 527 l a po sklopení zadního sedadla do něho lze pohodlně naložit dokonce předměty o délce bezmála 1,90 m.

Přední světlomety a směrová světla pod společným krytem z čirého skla zajišťují ideální osvětlení vozovky. Ani u designu zadní partie vozu nepřipouští Jetta žádné kompromisy. Zadní světla s LED-diodami jsou nejen elegantní, ale i výrazná.

Jedno auto, spousta možností. Benzinový motor s výkonem 75 kW (102 k) představuje základní variantu, dynamické motory FSI se zdvihovým objemem 1,6 litru a 2,0 litru s výkony 85 kW (115 k) a 110 kW (150 k) dokazují, že mají opravdu sportovního ducha. Revoluční motor 1,4 TSI s dvojitým přeplňováním se vyrábí s výkony 103 kW (140 k) a 125 kW (170k). Vrcholem nabídky benzinových motorů je 2,0 FSI turbo s max. výkonem 147 kW (200 k) a točivým momentem až 280 Nm.
V závislosti na motoru jsou k dispozici 5- a 6-rychlostní manuální převodovky s krátkými, přesně definovanými drahami mezi jednotlivými převodovými stupni.

Naftové motory nového vozu Jetta nadchnou svým výkonem a enormně vysokou tažnou silou. Vybírat lze mezi motorem TDI o objemu 1,9 litru a výkonu 77 kW (105 k) a motorem o objemu 2,0 litru a výkonu 103 kW (140 k) nebo 125 kW (170 k). A nejlepší na tom je, že nízká spotřeba jde ruku v ruce s elegantní silou - to je umožněno přímým vstřikováním se systémem čerpadlo-tryska, který dosahuje tlaku až 2050 barů.

Sportovní elegance se snoubí s dokonalým zpracováním. Kvalitní materiály v kombinaci s prvotřídním designem - nová Jetta předčí i Vaše sny. Od atraktivní prostorové koncepce až po elegantní vnitřní výbavu - vyzkoušejte si auto, které je maximálně promyšlené až do nejmenšího detailu.

Problémy s místem mizí u nové Jetty jako jarní sníh. Velikost zavazadlového prostoru je ohromující: objem činí 527 litrů, díky čemuž nabízí dostatek místa pro zavazadla celé rodiny. Praktické háčky na tašky (od provedení Comfortline) v zavazadlovém prostoru zamezují posunování Vašich zavazadel.

Ten, kdo nastoupí do nové Jetty, riskuje lásku na první pohled: Auto je díky kvalitním materiálům a neodolatelné velkorysosti svého interiéru velice přitažlivé. Vzhledem k tak vysokému komfortu a exkluzivní atmosféře se Vám už vůbec nebude chtít vystoupit.

Komfort je v nové Jettě samozřejmostí: Výškově a podélně nastavitelný volant se optimálně přizpůsobí individuálním potřebám. Automatické otevírání zavazadlového prostoru umožňuje zázračně pohodlnou obsluhu a elektrické ovládání předních i zadních oken je zárukou toho, že stačí stisknout tlačítko a všichni cestující si mohou užívat čerstvého vzduchu.

Nejužší možné spáry a přesné slícování komponentů jsou základem vysoké kvality karoserie. V nové Jettě si budete moci užívat tiché jízdy a ideálních akustických vlastností - a to po celou dobu životnosti vozidla. Díky pozinkování karoserie je Jetta navíc skvěle chráněna proti prorezivění.

Jízda jako po kolejích - to je u nové Jetty na programu dne. Podélná a příčná dynamika, jež je díky použití čtyřprvkové zadní nápravy navzájem nezávisle vyladěná, zajišťuje extrémně vysokou stabilitu při projíždění zatáček. Tlumiče a pérování jsou uloženy odděleně a tím je dosaženo minimálního bočního náklonu. A díky tomu již nic neruší fascinující požitek z jízdy.Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen Jetta


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 17.06.2024
svátek má: Adolf
IP: 44.211.26.178
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1