Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen Touran


Popis:

Touran poznáte zepředu na první pohled podle mřížky chladiče, která je jakýmsi erbem značky Volkswagen, podle nového nárazníku a pregnantně tvarovaných světlometů. V rámci příplatkové výbavy se dodávají v bi-xenonovém provedení dynamicky reagující na směr jízdy. V zadní partii jsou nová zpětná světla a nárazník.

V interiéru Touranu se postarají o závan svěžího větru nové potahové látky a aplikace s designem ušlechtilé oceli. Základní verze vozu Touran Conceptline je zušlechtěna pomocí nového provedení interiéru „Media“. Sériově je na palubě rádio s CD přehrávačem „RCD 300“.

U Touranu si můžete vybrat mezi různými benzinovými a naftovými motory. Paleta benzinových motorů sahá od 75 kW až po motor TSI o výkonu 103 kW. Dieselová varianta startuje s motorem TDI 66 kW a končí 125 kW, přičemž naftové motory mohou být vybaveny filtrem pevných částic DPF a převodovkou s dvojitou spojkou DSG.

Touran nabízí díky objemu zavazadlového prostoru, který dosahuje objemu až 1 989 litrů, hodně místa pro individuální nároky. Pokud jde o variabilitu, ve voze Touran je průkopnický inovační systém samostatných sedadel. Tři sedadla ve druhé řadě, která jsou umístěna vedle sebe, lze několika pohyby rukou přestavět, posunout v podélném směru i přesunout příčně, složit nebo demontovat. V rámci příplatkové výbavy může být Touran vybaven třetí řadou sedadel (získáte tak sedmimístný vůz).

Touran je něčím výjimečným a tento pocit poskytne i těm, kdo v něm cestují. Disponuje totiž nejmodernější technikou. Jeho kompaktní vnější rozměry zajišťují velmi dobrý výhled. Po čistě optické stránce přesvědčí Touran kromě toho svou novou tváří - maskou chladiče, která je jakýmsi erbem značky Volkswagen. V rámci příplatkové výbavy máte možnost vybrat si z celé řady ráfků z lehkých slitin.

Touran ukazuje nové perspektivy v otázkách bezpečnosti – už díky své výšce zajišťuje lepší výhled. Kromě toho dosáhl Touran v nárazovém testu Euro-NCAP nejlepší známky – pěti hvězdiček – za svou prvotřídní ochranu. Aby se snížilo riziko vzniku nehody, nabízí Touran elektronický stabilizační program (ESP) včetně protiblokovacího systému (ABS) a stabilizace jízdní soupravy. Více bezpečnosti pro pěší nabízí přední partie vozu, zajišťující ochranu chodců.

Bi-xenonové světlomety dynamicky reagující na směr jízdy se postarají o lepší osvětlení zatáčky. Počínaje rychlostí cca 10 km/h kopírují světelné kužele za pomoci malých motorků ve světlometech natočení volantu vozidla. Tak si můžete dříve všimnout překážek.

Individualita se u Touranu píše s velkým písmenem. Pokud jde o laky a potahy sedadel, je Vám k dispozici široká paleta nových a atraktivních barevných kombinací. Díky mnohovrstvé struktuře laku jsou barvy nádherné a karoserie je zároveň chráněna proti prorezivění. Na to Vám Volkswagen poskytne dvanáctiletou záruku.

 Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen TouranVolkswagen TouranVolkswagen Touran


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 14.07.2024
svátek má: Karolína
IP: 44.192.94.177
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1