Autopřehled - Přehled automobilů na českém trhu

Volkswagen California


Popis:

Miliony kilometrů. Nesčetné východy slunce a hodiny strávené na úžasných místech po celém světě – po celá desetiletí sbírala spousta lidí s vozem California na svých cestách velkolepé zkušenosti. Zkušenosti, které byly, vedle mnoha inovačních nápadů, zapracovány do vývoje nejmladší generace vozu California.

Každý detail ve voze California je zaměřen na komfort cestujících. Sedadlo řidiče Vám umožní najít rychle správnou pozici pro sezení. O to se postará rovněž volant, u kterého je možné nastavit výšku i sklon. Pevné čalounění sedadla nabízí dobrou boční oporu, opěradlo s integrovanou bederní opěrkou a loketní opěrky na obou stranách zvyšují komfort sezení. Kokpit nabízí ergonomickou funkčnost. Ukazatele a ovládací prvky umožňují snadnou obsluhu. Ve střední konzole je místo pro radionavigační systém, který se dodává jako příplatková výbava, nebo pro některý z modelů radiopřijímačů. Pod tím se nacházejí ovladače systému větrání a také řazení pomocí joysticku. Dráhy řazení jsou krátké a přístup na zadní sedadla zůstává volný. Ještě větší komfort nabízejí dva držáky nápojů s integrovaným popelníkem, jakož i velké odkládací přihrádky pro lahve s nápoji. Odkládací přihrádky s vyjímatelnými vložkami a odkládací přihrádka před sedadlem spolujezdce, u které lze v případě potřeby zapnout chlazení, se dodávají u modelu Comfortline. Příprava pro telefon se sadou hands free, kterou je možné obdržet na přání, je umístěna v jedné řadě s volantem. Odkládací přihrádka na středové konzole a mnoho dalších přihrádek nabízí místo na drobné předměty, které jsou potřeba pro každodenní cestování.

S Californií se budete pohybovat suverénně i tam, kde je těsno. Díky kompaktním vnějším rozměrům, snadnému ovládání a průměru zatáčení, který je ještě vylepšený, se osvědčí o dovolené při projíždění úzkými uličkami stejně dobře, jako při každodenních jízdách – například při zajíždění do podzemních garáží nebo při manévrování během parkování v úzkých mezerách. Pokud byste přesto museli někdy rychle zastavit, dosáhne brzdový systém, který má na všech kolech kotoučové brzdy s vnitřním chlazením, při zpomalování velmi dobrých hodnot. Jsou také na palubě: čelní, boční a hlavový airbag pro řidiče a spolujezdce. Jak vidíte: i v tom nejzapadlejším koutě světa s Vámi jede bezpečnost!Technické parametry a údaje:


Fotogalerie:
Volkswagen California


Diskuse:
Počet příspěvků v diskusi: 0   

Hlasování:
Hlasujte pro tento vůz: Hodnocení­ 1 Hodnocení­ 2 Hodnocení­ 3 Hodnocení­ 4 Hodnocení­ 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší)
Aktuální hodnocení: HodnoceníHodnoceníHodnocení

Distributor:

Volkswagen Group, s. r. o.
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
JinoniceInfo:
dnes je: 26.05.2024
svátek má: Filip
IP: 44.223.39.67
prohlížeč: Jiný, nezji�těno
OS:

přidat do oblíbených

Nejlépe hodnocený vůz:
Peugeot - 5008
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocenípočitadlo w-software.com

© 2006 - 2024 Autopřehled.cz
technické parametry a ceníky jsou převzaty z materiálů oficiálních distributorů
realizace: w-software.com
běží na RS w-publicator  | Katalog digitálních fotoaparátů  | Guitar Accesories  | Dřevostavba svépomocí |  Inzerce nemovitostí
LED bulbs |  Geolokace, IP location |  Náramkové hodinky |  LED žárovky |  Minipočítače.cz |  RC modely |  Cheap Android
Cheap Watch |  Online hry |  Burza domén |  Smartphone 1